18:43 26.03.2019

Київ до кінця 2020 р. проведе реконструкцію будівлі відділення швидкої допомоги в Подільському районі

2 хв читати
Київ до кінця 2020 р. проведе реконструкцію будівлі відділення швидкої допомоги в Подільському районі

Київ до кінця 2020 року проведе реконструкцію будівлі на просп. Свободи, 22-А у Подільському районі Києва під відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги №7.

Як повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА), замовником робіт визначено КП "Інженерний центр", якому доручено в установленому порядку отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральні проектну та підрядну будівельні організації для виконання робіт.

Кошти на проведення робіт передбачені в Програмі економічного і соціального розвитку Києва на 2018-2020 рр.

Проектну документацію "Інженерний центр" розробить і затвердить до кінця 2019 року.

При укладанні договору підряду на виконання робіт замовник зобов'язаний передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт, встановити гарантійний термін експлуатації не менше 10 років. У договорах також буде передбачено безумовне повернення коштів у разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів і вартості виконання робіт.

Як зазначають у КМДА, відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги №7 розташовується у КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 Подільського району". При цьому площі, які орендує відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги №7, не забезпечують технологічних та санітарно-гігієнічних вимог відділення, не дають змоги створити необхідну матеріально-технічну базу і розмістити достатню кількість бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги.

Будівля на просп. Свободи, 22-А побудовано в 1964 році. Її капітальний ремонт протягом усього періоду експлуатації не проводився.

У рамках робіт заплановано добудувати приміщення гаража для зберігання автомобілів швидкої медичної допомоги.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА