17:20 15.04.2019

МОЗ розробить тарифи на послуги з догляду за пацієнтами з ВІЛ для переходу від грантового до держфінансування

2 хв читати
МОЗ розробить тарифи на послуги з догляду за пацієнтами з ВІЛ для переходу від грантового до держфінансування

Міністерство охорони здоров'я пропонує розраховувати тарифи на послуги з догляду та підтримки пацієнтів, що живуть із ВІЛ, виходячи з витрат людино-годин на одного одержувача таких послуг.

Відповідний проект наказу МОЗ розміщено на сайті відомства для громадського обговорення у рамках підготовки переходу від донорського (переважно за рахунок коштів Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом і малярією) до державного фінансування цих послуг.

Тарифи на послуги з догляду і підтримки людей, що живуть із ВІЛ, буде розраховано для закладів охорони здоров'я будь-якої організаційно-правової форми, зокрема для комунальних некомерційних підприємств і фізичних осіб-підприємців, які отримали ліцензію на здійснення госпдіяльності з медичної практики та забезпечують медичне обслуговування населення, а також для неурядових організацій, органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань, благодійних організацій і суб'єктів підприємницької діяльності.

Тариф також буде розраховано на послуги з профілактики ВІЛ.

Згідно з пояснювальною запискою до проекту наказу, заходи і програми з догляду та підтримки людей, що живуть із ВІЛ, і профілактики ВІЛ серед групи підвищеного ризику понад 15 років впроваджуються виключно за кошти міжнародних організацій, тому витрати на їх реалізацію, як загалом, так і на окремі послуги, розраховуються за принципами і тарифами, що відповідають політиці донора.

"Під час переходу від донорського (переважно за рахунок коштів Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією) до державного фінансування необхідне законодавче врегулювання підходів до формування цін і визначення тарифів на відповідні послуги, що дасть змогу забезпечити раціональне планування і цільове використання коштів державного бюджету", - йдеться в проекті наказу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Прокуратура Києва розглядає 6 проваджень проти екс-керівництва НМУ ім. О.О. Богомольця

Комітет ВР з протидії корупції планував ухвалити рішення про порушення МОЗ законодавства - Супрун

АМКУ дозволив концентрацію медмережі "Добробут" і клініки "Борис"

Апеляційний суд повернув МОЗ можливість провести конкурс на посаду ректора НМУ

Програму "Безоплатна діагностика" може бути відстрочено - голова НСЗУ

Оподаткування проведення клінічних досліджень нечітко врегульовано законом - ЄБА

МОЗ України дозволив вакцинувати дорослих від кору коштами бюджету

Інститут ім.Амосова планує завершити будівництво нового корпусу в жовтні 2019 року

МОЗ пропонує збільшити вартість держінвестпроекту реконструкції і розширення Національного інституту раку на 1,084 млрд грн

На Харківщині понад 3 тис. осіб захворіли на кір від початку року, майже третина з них - діти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА