18:31 15.04.2019

Міністерства охорони здоров'я України та США планують укласти меморандум про співпрацю

1 хв читати
Міністерства охорони здоров'я України та США планують укласти меморандум про співпрацю

Міністерство охорони здоров'я України та Міністерство охорони здоров'я і соціальних служб США планують укласти меморандум про співпрацю у сферах лікування і запобігання онкологічним захворюванням, клінічних і наукових досліджень у сфері онкології, загальної вакцинації та вакцинації для профілактики папіломавірусу.

Згідно з повідомленням прес-служби Міністерства охорони здоров'я, відповідні питання в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун обговорила на зустрічі з міністром охорони здоров'я і соціальних служб США Алексом Азаром.

За словами У.Супрун, міжнародні партнери відзначають позитивні результати реформи системи охорони здоров'я в Україні.

"Міжнародні партнери пильно стежать за трансформацією системи охорони здоров'я в Україні та приємно здивовані результатами. Є серйозний запит на наш досвід упровадження змін і прохання поділитися інструкціями. Ми будуємо сучасну систему охорони здоров'я з нуля, тому можемо вчитися на помилках інших. Утім, є серйозні виклики - зміни доводиться робити на тлі війни, політичної нестабільності та забюрократизованості країни", - процитувала прес-служба в.о. міністра.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА