16:54 19.04.2019

Кабмін затвердив порядок ведення е-реєстру лікарняних

2 хв читати
Кабмін затвердив порядок ведення е-реєстру лікарняних

Кабінет Міністрів України затвердив порядок організації ведення електронного реєстру листків непрацездатності, повідомляє прес-служба Фонду соціального страхування України (ФССУ).

Згідно з повідомленням, порядок розробили фахівці ФССУ, Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров'я, Національної служби здоров'я, Пенсійного фонду України.

Реєстр формується як система накопичення, зберігання і використання електронних даних на базі централізованих інформаційних технологій реєстру застрахованих осіб.

Згідно з порядком лікарняний реєструється виключно на підставі створеного в електронній формі медичного висновку, що засвідчує тимчасову непрацездатність.

Заступник начальника управління страхових виплат і матеріального забезпечення виконавчої дирекції ФССУ Ганна Харченко зазначила, що реєстр матиме різні рівні доступу до даних.

"Реєстр матиме різні рівні доступу, які обмежують відомості, доступні для користувача. Зокрема, через електронні кабінети на порталі послуг до реєстру матимуть доступ роботодавці й самі працівники, застраховані особи. Однак інформація з реєстру, який міститиме відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків, період і причину непрацездатності, надається лише тій особі, якої вони стосуються, а також її роботодавцю, але виключно за період, коли особа перебувала з ним у трудових відносинах. При цьому причина непрацездатності - це не конкретний діагноз, а, наприклад, догляд за дитиною, не пов'язана з виробництвом хвороба тощо", - процитувала прес-служба Г.Харченко.

Як повідомлялося, до вересня 2019 року Міністерство охорони здоров'я, Мінсоцполітики, Пенсійного фонду, Фонду соціального страхування і Національна служба здоров'я України налагоджуватимуть інформаційну взаємодію своїх е-систем для оформлення лікарняного в електронному вигляді. Запустити реєстр планують до кінця року.

Створення реєстру дасть змогу спростити оформлення лікарняного та прискорити нарахування за ним.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Комітет ВР з протидії корупції планував ухвалити рішення про порушення МОЗ законодавства - Супрун

АМКУ дозволив концентрацію медмережі "Добробут" і клініки "Борис"

Апеляційний суд повернув МОЗ можливість провести конкурс на посаду ректора НМУ

Програму "Безоплатна діагностика" може бути відстрочено - голова НСЗУ

Оподаткування проведення клінічних досліджень нечітко врегульовано законом - ЄБА

МОЗ України дозволив вакцинувати дорослих від кору коштами бюджету

Інститут ім.Амосова планує завершити будівництво нового корпусу в жовтні 2019 року

МОЗ пропонує збільшити вартість держінвестпроекту реконструкції і розширення Національного інституту раку на 1,084 млрд грн

На Харківщині понад 3 тис. осіб захворіли на кір від початку року, майже третина з них - діти

В Україні виплати з тимчасової непрацездатності у I кв. отримали майже 1 млн осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА