17:42 11.05.2019

МОЗ пропонує збільшити вартість держінвестпроекту реконструкції і розширення Національного інституту раку на 1,084 млрд грн

1 хв читати
МОЗ пропонує збільшити вартість держінвестпроекту реконструкції і розширення Національного інституту раку на 1,084 млрд грн

Міністерство охорони здоров'я пропонує збільшити вартість державного інвестиційного проекту (ДІП) реконструкції і розширення Національного інституту раку (НІР) по вул. Ломоносова, 33/43 у Голосіївському районі Києва на 1,084 млрд грн (на 73%) – до 4,925 млрд грн у зв'язку з уточненням медичного завдання, інфляцією і збільшенням вартості будматеріалів.

Згідно з протоколом засідання міжвідомчої комісії з питань ДІП, розміщеним на сайті Міністерства економрозвитку і торгівлі, цю пропозицію озвучив заступник міністра охорони здоров'я Роман Ілик під час засідання комісії 22 квітня.

Комісія ухвалила рішення повторно розглянути уточнений ДІП і можливість його фінансування за рахунок державних капітальних вкладень.

Станом на 22 квітня, згідно з інформацією МОЗ, паспорт бюджетної програми був затверджений.

Комісія визнала стан реалізації проекту частково задовільним.

Як повідомлялося, згідно з держбюджетом на 2019 року на реалізацію держінвестпроекту будівництва лікувально-діагностичного комплексу НДСЛ "Охматдит" буде спрямовано 600 млн грн, на держінвестпроект поліпшення якості променевої терапії при лікуванні онкологічних захворювань у Національному інституті раку (НІР, Київ) – 28,056 млн грн, на держінвестпроект реконструкції і будівництва в НДР буде спрямовано 150 млн грн, на держінвестпроект удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань – 50 млн грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА