Інтерфакс-Україна
14:42 12.06.2019

Кабмін додатково спрямував 1 млрд грн на медзаклади первинки

1 хв читати
Кабмін додатково спрямував 1 млрд грн на медзаклади первинки

Кабінет Міністрів України перерозподілив 1 млрд грн на оплату послуг первинної медичної допомоги, повідомляє Міністерство охорони здоров'я у Facebook.

Згідно з повідомленням, станом на середину червня 2019 року укладено понад 27,8 млн декларацій, що становить 65% від загальної кількості населення.

"Під час формування бюджету на первинну ланку на 2019 рік прогнозувалося, що така кількість декларацій буде на кінець року. Аби підтримати такий високий темп трансформації на первинці та закріпити ті позитивні зміни, які вже відчули лікарі та пацієнти, виникла потреба в перерозподілі коштів", - процитувала прес-служба слова заступника міністра охорони здоров'я Павла Ковтонюка.

Перерозподіл коштів відбувся за рахунок бюджетної програми, передбаченої для реалізації пілотного проекту "Безкоштовна діагностика".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МОЗ підтримав ініціативу Мінветеранів щодо декларацій ветеранів з сімейними лікарями

Вартість лікування пацієнтів з ахондроплазією становить 1,7 млрд грн – Ляшко

Ліцензії на заготовку та тестування донорської крові отримали 19 суб’єктів системи крові

Кабмін розширив перелік безоплатних ліків і медвиробів, що закуповує держава - Свириденко

Підвищення захворюваності на ковід може тривати до кінця вересня – Кузін

Захворюваність на кір Україні суттєво зросла, від початку року зареєстровано майже 1200 випадків

Електронний стандарт реєстрації лікарських засобів став в Україні обов’язковим

Уряд розширить програму "Доступні ліки", запровадить нові тарифи на кардіохірургічну допомогу – Ляшко

Кількість випадків COVID-19 в рази менша минулорічних показників, нові штами коронавірусу не викликають важкого перебігу хвороби – експерти

Психологи УЧХ провели понад 2 тисячі консультацій в цьому році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА