13:36 12.07.2019

МОЗ почало поставляти в регіони закуплені за кошти держбюджету препарати від вірусного гепатиту С

2 хв читати
МОЗ почало поставляти в регіони закуплені за кошти держбюджету препарати від вірусного гепатиту С

Міністерство охорони здоров'я розпочало поставку в регіони закуплених за кошти держбюджету препаратів для лікування вірусного гепатиту С з діючою речовиною даклатасвір і софосбувір/велпатасвір.

Як повідомляє прес-служба відомства, ця партія лікарських засобів дасть можливість забезпечити інноваційне лікування понад 7000 пацієнтів із вірусним гепатитом C за рахунок держбюджету.

"Закуплені препарати - це новітні ліки прямої дії, що відповідають рекомендаціям Європейської асоціації з вивчення хвороб печінки з лікування гепатиту C. Інноваційний курс лікування полягає в тому, що пацієнт просто приймає таблетки протягом трьох місяців", - повідомляє МОЗ.

Ефективність цього курсу лікування доведена і становить понад 90%.

Препарати було закуплено через міжнародну організацію - Програму розвитку ООН (ПРООН, UNDP) за ціною $89 за курс.

У медзакладах будуть безкоштовно доступні препарати "Майгеп" (софосбувір) і ТМ "Майдекла" (даклатасвір) для комплексного курсу лікування гепатиту С для більш як 1,200 тис. пацієнтів, а також препарат "Ледвір" (софосбувір/ледіпасвір), завдяки яким зможуть вилікуватися майже 2 тис. хворих, і більш як 12 тис. упаковок лікарського засобу ТМ "Майхеп ALL" (софосбувір/велпатасвір) для лікування понад 4 тис. пацієнтів.

Як повідомлялося, з 2015 року і дотепер закупівлю ліків і медвиробів за державними програмами за кошти держбюджету здійснювали три міжнародні організації - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Програма розвитку ООН (ПРООН, UNDP) і британське закупівельне агентство Crown Agents.

МОЗ 25 жовтня 2018 року зареєстрував ДП "Медичні закупівлі України" (МЗУ) - централізоване агентство медичних закупівель, що спеціалізується на закупівлі лікарських засобів і медичних виробів. МОЗ отримав статус центральної закупівельної організації та почне роботу із закупівлями на основі рамкових угод, що значно полегшить роботу регіональних замовників.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА