Інтерфакс-Україна
17:59 05.08.2019

Суд вимагає в ДМС документи, що підтверджують припинення Супрун громадянства США

1 хв читати
Суд вимагає в ДМС документи, що підтверджують припинення Супрун громадянства США

Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав Державну міграційну службу України (ДМС) надати належним чином засвідчену копію документа, що підтверджує припинення в. о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун громадянства США, виданого уповноваженим органом США, повідомляється на сайті суду.

Згідно з повідомленням, в понеділок відбулося підготовче засідання за позовом Ігоря Мосійчука до Супрун про відсутність у неї повноважень міністра та визнання її дій протиправними.

Суд також постановив витребувати в секретаріату Кабінету Міністрів копії протоколів засідань уряду, в яких брала участь в. о. міністра з моменту призначення її на цю посаду й до 5 серпня включно.

Зазначені матеріали необхідно надати до суду протягом місяця - до 5 вересня 2019 року.

Наступне підготовче засідання у справі призначено на 30 вересня 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄК відзначила "хороший прогрес" України у сфері охорони здоров'я – голова профільного комітету Ради

Медзаклади України та Азербайджану уклали низку угод про співпрацю – МОЗ

Хірурги з Канади та США в ході 6-ї місії Face the Future Ukraine реконструювали обличчя 32 пораненим українцям

Оприлюднення в соцмережах фрагменту судмедекспертизи у справі меддому "Одрекс" порушує принцип нерозголошення матеріалів розслідування – АПМЗ

"Інтерпайп" створив у Дніпрі Центр підтримки ветеранів на базі поліклініки

В Україні відкрито перший навчальний хаб MammoLOAD для фахівців з раннього виявлення раку молочної залози

Рада церков виступає за заборону та криміналізацію сурогатного материнства для іноземців

Клініка "Одрекс" закликає уникати недоведених звинувачень її лікарів у смерті пацієнта, дочекатися офіційних висновків розслідування

Заступник міністра Адаманов: дефіциту ліків через знищення складу фармдистриб’ютора не буде

Farmak співчуває команді "Оптіма-Фарм" у зв’язку з втратою центрального складу, намагатиметься не допустити дефіциту ліків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА