18:03 05.08.2019

МОЗ не видаватиме квоти на продаж етилового спирту виробникам настоянок - Супрун

1 хв читати
МОЗ не видаватиме квоти на продаж етилового спирту виробникам настоянок - Супрун

Міністерство охорони здоров'я України підготувало проект постанови про припинення видачі квот на продаж етилового спирту виробникам настоянок, повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у Facebook.

"Аби припинити використання ліків як доступного "алкоголю", МОЗ України припинить видавати квоти на продаж етилового спирту виробникам настоянок. Уже готовий відповідний проект постанови. Виробники спиртовмісних настоянок купуватимуть спирт і платитимуть акциз, як це роблять, наприклад, виробники горілчаних напоїв. А ліки залишаться ліками", - написала вона.

За словами Супрун, підвищення акцизів на алкоголь передбачається в Національному плані заходів щодо неінфекційних захворювань.

"Постійне підвищення акцизів на алкоголь і тютюн (...) є складовою захисту громадського здоров'я. І такі кроки, зокрема, передбачає Національний план заходів щодо неінфекційних захворювань, а також Угода про асоціацію з ЄС. Продаж спирту регулюється і на фармацевтичному ринку також. Міністерство охорони здоров'я України визначає квоти для виробництва різноманітних лікарських засобів. І ми отримуємо запити збільшити квоти для виробників настоянок, які позиціонують себе лікарськими засобами", - написала вона.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА