14:33 09.08.2019

МОЗ України назвало переможців конкурсів на низку посад експертів у директорати міністерства

2 хв читати
МОЗ України назвало переможців конкурсів на низку посад експертів у директорати міністерства

Міністерство охорони здоров'я України оголосило переможців конкурсів на посади експертів у чотири свої директорати, повідомляється на сайті відомства.

Згідно з повідомленням, зокрема, в конкурсі на посади держекспертів експертних груп з питань стратегічного планування та стратегічних комунікацій директорату стратегічного планування та євроінтеграції перемогли відповідно Лідія Домбровська та Алла Олійник.

У директораті медичних послуг у конкурсі на посаду держексперта перемогла Лілія Білецька (друге місце - Марина Загородько). У конкурсі на першу вакантну посаду держексперта експертної групи з питань розвитку медичних послуг перемогла Інна Паламарчук (друге місце - Олена Лебідь), на другу і третю вакантні посади - Євген Гончар (другі місця відповідно Інна Паламарчук та Олена Лебідь). Переможцем на першу і другу посади держексперта з питань надання вторинної та третинної медичної допомоги цього директорату стала Світлана Лупей-Ткач (друге місце - Андрій Яременко), на третю - Кароліна Інгінова.

На посади держекспертів у цей директорат переможцями стали Денис Соболь та Ігор Поворозник.

У директораті громадського здоров'я на посаду держексперта переможцем стала Яна Міхніч (друге місце - Катерина Денисенко), яка також перемогла в конкурсі у фармацевтичний директорат.

У конкурсі на посади державних експертів у цей директорат перемогли Людмила Амосенко (експертна група з питань розвитку служби крові та біобезпеки), Катерина Денисенко (з питань розвитку програм контролю інфекційних захворювань та імунопрофілактики) і Ольга-Марія Бачинська (з питань захисту і збереження здоров'я та профілактики неінфекційних захворювань).

Загалом МОЗ отримало 777 заявок від 281 людини, з яких до конкурсу допущено 705 заявок, - 251 особу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА