18:29 22.08.2019

Уряд України затвердив план заходів із реалізації стратегії розвитку медосвіти

2 хв читати
Уряд України затвердив план заходів із реалізації стратегії розвитку медосвіти

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів із реалізації Стратегії розвитку медичної освіти в Україні на 2019-2021 роки, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням, планується впровадити нові стандарти освіти, сучасні програми для навчання студентів, а також новий принцип фінансування безперервного професійного розвитку (БПР) лікарів.

Стратегія передбачає, що освітні стандарти у сфері знань "22 Охорона здоров'я" будуть розроблені з урахуванням сучасних тенденцій розвитку медичної освіти у співпраці зі Всесвітньою федерацією медичної освіти та іншими провідними міжнародними експертами. Крім того, планується оновити освітні програми і навчальні плани відповідно до нових стандартів та за активної участі вищих навчальних закладів і продовжити впровадження єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ), включаючи міжнародний екзамен з основ медицини (IFOM).

Згідно зі стратегією, студенти отримають сучасні засоби для навчання, зокрема електронні навчальні матеріали, переклад нових підручників, доступи до рецензованих видань у сфері охорони здоров'я, які індексуються наукометричними базами Web of Science/Scopus/PubMed.

Крім того, буде розроблено комплексні програми підвищення рівня знання англійської мови, а також закріплено вимоги до знання англійської.

Згідно з повідомленням, також планується впровадити нову модель інтернатури та створити держпрограму сприяння академічній мобільності, поліпшення умов для проведення наукових досліджень у сфері охорони здоров'я, посилення засад академічної доброчесності, зокрема - удосконалення програмного забезпечення вишів для перевірки на наявність плагіату. Викладачі медуніверситетів підвищуватимуть свою кваліфікацію на стажуваннях у закордонних закладах вищої освіти та закладах охорони здоров'я, програмах обміну з іншими країнами, міжнародних конференціях.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Електронний рецепт і механізм реімбурсації (відшкодування) вартості антибіотиків можуть стати ефективними інструментами в боротьбі з антибіотикорезистентністю

Суд закрив справу Мосійчука проти Супрун без права повторного звернення

МОЗ має намір розробити новий законопроект "Про психічне здоров'я"

МОЗ додатково профінансує лікування за кордоном для 100 українців

МОЗ України створить мережу закладів, що здійснюватимуть епідемічний контроль і нагляд

Скалецька: У 2020 році ми запропонуємо законопроект про медстрахування

Уряд виділить 700 млн грн для погашення заборгованості із зарплати медикам - Скалецька

В Україні фінансування охорони здоров'я у 2020 році збільшиться на 13% - до 113 млрд грн

"Нова Пошта" встановить дефібрилятори на об'єктах у семи містах

На Рівненщині частково перекрита траса Київ-Чоп через протести медиків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА