18:29 22.08.2019

Уряд України затвердив план заходів із реалізації стратегії розвитку медосвіти

2 хв читати
Уряд України затвердив план заходів із реалізації стратегії розвитку медосвіти

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів із реалізації Стратегії розвитку медичної освіти в Україні на 2019-2021 роки, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням, планується впровадити нові стандарти освіти, сучасні програми для навчання студентів, а також новий принцип фінансування безперервного професійного розвитку (БПР) лікарів.

Стратегія передбачає, що освітні стандарти у сфері знань "22 Охорона здоров'я" будуть розроблені з урахуванням сучасних тенденцій розвитку медичної освіти у співпраці зі Всесвітньою федерацією медичної освіти та іншими провідними міжнародними експертами. Крім того, планується оновити освітні програми і навчальні плани відповідно до нових стандартів та за активної участі вищих навчальних закладів і продовжити впровадження єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ), включаючи міжнародний екзамен з основ медицини (IFOM).

Згідно зі стратегією, студенти отримають сучасні засоби для навчання, зокрема електронні навчальні матеріали, переклад нових підручників, доступи до рецензованих видань у сфері охорони здоров'я, які індексуються наукометричними базами Web of Science/Scopus/PubMed.

Крім того, буде розроблено комплексні програми підвищення рівня знання англійської мови, а також закріплено вимоги до знання англійської.

Згідно з повідомленням, також планується впровадити нову модель інтернатури та створити держпрограму сприяння академічній мобільності, поліпшення умов для проведення наукових досліджень у сфері охорони здоров'я, посилення засад академічної доброчесності, зокрема - удосконалення програмного забезпечення вишів для перевірки на наявність плагіату. Викладачі медуніверситетів підвищуватимуть свою кваліфікацію на стажуваннях у закордонних закладах вищої освіти та закладах охорони здоров'я, програмах обміну з іншими країнами, міжнародних конференціях.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ має намір створити Офіс пацієнта в Україні - міністр

Зростання кількості пожеж поблизу Києва останнім часом негативно позначилося на стані повітря в столиці - КМДА

Продовження реформи еHealth в Україні обговорили в Офісі президента

Нова редакція закону про державні закупівлі може позбавити українців життєво важливих ліків, що закуповуються через МО, - Супрун

Національна стратегія розвитку eHealth необхідна для реалізації "держави у смартфоні"

Депутати мають намір продовжити міжнародні закупівлі лікарських засобів мінімум на два роки - Стефанишина

Пілот у Полтавській області з реформи стаціонарної медичної допомоги працює успішно

Асоціація "ЕСО здоров'я України" запускає програму для ефективного управління медичними закладами

Суд відкрив справу за позовом про визнання недійсною Інструкції про проведення судмедекспертизи

"Голос" розробив законопроекти для забезпечення МОЗ інструментами зниження цін при бюджетних закупівлях ліків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА