13:30 04.09.2019

Скалецька: Насамперед ми маємо опрацювати екстрену медичну допомогу і трансплантацію

2 хв читати
Скалецька: Насамперед ми маємо опрацювати екстрену медичну допомогу і трансплантацію

У подальшій трансформації системи охорони здоров'я є кілька пріоритетів, які потрібно опрацювати передусім, заявила міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька.

"Якщо говорити про пріоритети, я хотіла б відзначити три ключові блоки. Згідно з Конституцією, найвищою цінністю є життя людини, і ніхто, крім Міністерства охорони здоров'я, цим не займається. Насамперед ми маємо опрацювати питання екстреної медичної допомоги, щоб вона працювала належним чином. Ми обговорювали це з міністром інфраструктури, адже передусім необхідно зробити дороги для доступності екстреної допомоги. Другий пріоритет це система трансплантації. Ми провели кілька консультацій і переговорів для того, щоб не відтягувати і зробити закон до кінця поточного року. Третє - це доступна якісна високотехнологічна медична допомога", - сказала вона на прес-конференції в Києві в середу

За словами Скалецької, пріоритетами також є підвищення рівня народжуваності в Україні та здоров'я дітей.

"Пріоритетом є тривалість життя громадян і підвищення рівня народжуваності, адже за останні п'ять років народжуваність скоротилася на 40%. Це означає, що державна політика в цьому питанні має бути визначена", - повідомила міністр.

За її словами, ще одним важливим напрямом роботи буде вакцинація.

"Перше - щодо епідемій. Ми повинні підготувати Порядок реагування на інфекційні спалахи. Друге - вакцинація. Попередній склад міністерства дуже добре опрацював питання закупівлі вакцин за календарем вакцинації. Але у нас є питання щодо вакцинації дорослих і цим необхідно займатися", - зазначила Скалецька.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА