19:20 07.10.2019

МОЗ розраховує на Офіс президента в донесенні інформації про реформу амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги

1 хв читати
МОЗ розраховує на Офіс президента в донесенні інформації про реформу амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги

Міністерство охорони здоров'я України розраховує на Офіс президента і керівників обласних адміністрацій у донесенні інформації про реформування системи охорони здоров'я на рівні амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги, повідомила міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька.

"Я дуже сподіваюся на допомогу Офісу президента, керівників обласних адміністрацій у цій роботі. Необхідно особливу увагу приділити департаментам охорони здоров'я, які є частиною нашої державної функції з управління галуззю. Ми просимо їх: працюйте з головними лікарями, райрадами, з тими, хто повинен приймати рішення про автономізацію", - сказав вона в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Скалецька підкреслила, що місцеві департаменти охорони здоров'я зобов'язані розуміти свою відповідальність, свою функцію з управління лікарнями, які стануть некомерційними комунальними підприємствами.

"Міністерство виступає за автономізацію і продовження реформи в цьому напрямку, однак деякі питання також будемо допрацьовувати", - сказала вона.

"У розрізі місцевих виборів до місцевих рад може бути своє розуміння реформування. І я думаю, що це такий виклик, яким ми повинні займатися дуже серйозно. Крім закону, провести роз'яснювальну роботу", - підкреслила Скалецька.

 

Повний текст інтерв'ю читайте на головній сторінці агентства "Інтерфакс-Україна".

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА