13:27 15.10.2019

В аудиті НСЗУ і МОЗ не потрібно вбачати відмову від медреформи - Радуцький

2 хв читати
В аудиті НСЗУ і МОЗ не потрібно вбачати відмову від медреформи - Радуцький

Аудит Національної служби здоров'я України (НСЗУ) і Міністерства охорони здоров'я є звичайним і нормальним процесом, у ньому не потрібно вбачати відмову від реформування системи охорони здоров'я, вважає голова комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

"Коли я заходив у якийсь бізнес, завжди проводив аудит. Я не бачу тут нічого поганого і неправильного. Це - світові стандарти. Аудит - це нормально. Прийшла нова команда, вона має розуміти стан справ, де добре, а де є питання. Аудит не має викликати страх. Я взагалі не розумію, чому в нашій країні слово "аудит" викликає якісь негативні реакції", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Радуцький наголосив на необхідності проведення аудиту в кожному відомстві.

"Ми не маємо наміру ні з ким зводити рахунки, ми проводитимемо аудит із 2011 року, а не з 2016 року. І аудит проаналізує роботу всього МОЗ", - сказав він, зазначивши, що аудит НСЗУ ініціював офіс омбудсмена "ще за старого комітету і не з ініціативи комітету, а за зверненнями громадян".

"Я не можу вважати, що омбудсмен упереджено ставиться до НСЗУ", - сказав він.

Голова комітету зауважив, що якщо аудит виявить якісь порушення, це "буде оприлюднено, і ми очікуватимемо оцінки правоохоронців".

"Якщо аудит нічого не виявить, ми заявлятимемо в усі медіа, що все добре. У нас немає упередженості", - сказав Радуцький.

Повний текст інтерв'ю Радуцького читайте на головній сторінці агентства "Інтерфакс-Україна"

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА