16:59 16.10.2019

Фармфірма "Дарниця" планує розвиток на зарубіжних ринках за рахунок придбання іноземних компаній

1 хв читати
Фармфірма "Дарниця" планує розвиток на зарубіжних ринках за рахунок придбання іноземних компаній

Фармірма "Дарниця" планує розвиток на зарубіжних ринках, зокрема за рахунок придбання компаній, повідомив голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків.

Шимків зазначив, що купівля зарубіжних компаній є одним з "інструментів для збільшення частки експорту".

За його словами, наразі "Дарниця" проводить Due Diligence декількох компаній.

Шимків не повідомив подробиці Due Diligence, однак додав, що фірма розглядає можливість створення спільного виробництва у країнах ЄС або на північноамериканському напрямі, а також вивчає питання придбання компаній не тільки за кордоном.

"Не всі українські фармвиробники витримають вимоги з 2Д-кодування упаковок лікарських засобів. У 2020 році ми побачимо на українському ринку цікаві процеси", - сказав він, зазначивши, що очікує консолідацію активів.

Нині "Дарниця" має майже 365 реєстрацій препаратів на зарубіжних ринках. При цьому приблизно 90% продукції реалізує на внутрішньому ринку.

За словами голови ради директорів Darnitsa Group, у 2020 році планується інвестувати в розробки та дослідження майже EUR4 млн.

Як повідомлялося, "Дарниця" у 2018 році інвестувала в розробку і дослідження близько EUR3,5 млн. Щорічно компанія інвестує в цей напрям приблизно 10% валового доходу.

Фармфірма "Дарниця" входить до десятки найбільших фармвиробників України і до десятки найбільших госпітальних постачальників. Її кінцевим бенефіціаром є Гліб Загорій.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА