Інтерфакс-Україна
10:34 08.11.2019

Уряд Японії передав українським лікарням чергову партію діагностичного обладнання - МОЗ

1 хв читати
Уряд Японії передав українським лікарням чергову партію діагностичного обладнання - МОЗ

Уряд Японії передав українським лікарням наступну партію діагностичного обладнання, яке допоможе лікарям оперативно робити високоточні дослідження та надавати потрібну медичну допомогу пацієнтам, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

"Сучасне діагностичне обладнання передадуть до відділень екстреної медичної допомоги лікарень Івано-Франківська, Житомира, Черкас, Сміли, Рівного, Запоріжжя. Скоро ці заклади стануть частиною мережі багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, які мають потужну матеріально-технічну базу, працюють у цілодобовому режимі. Також медичні працівники цих лікарень пройшли практичні курси з роботи з пацієнтами у невідкладних станах", - йдеться в оприлюдненому на сторінці міністерства в соцмережі Facebook у п'ятницю вранці повідомленні.

У МОЗ зазначили, що завдяки ефективному використанню коштів вдалося заощадити майже $450 тис., що дасть змогу придбати додаткові пацієнтські монітори й портативні УЗД апарати для лікарень Вінниці, Дніпра, Калуша, Балти, Кам'янець-Подільського та Львова. Загальна сума гранту становить понад 112 млн грн.

У міністерстві нагадали, що попереднє постачання обладнання відбулося в 2017-2018 рр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міськвладі Львова та ОВА треба спільно вирішити проблему енергопостачання лікарень – очільник Держенергонагляду

Перші пацієнти звернуться для проходження програми скринінгу 40+ на початку лютого – Ляшко

ДП "МЗУ" в 2025р придбало близько 900 позицій медтоварів на 16,2 млрд грн

В Україні запустили сайт Нацкаталогу цін на ліки

"Добробут" та НаУКМА створили медичну школу

Клініка "Медіком" проводить оцінку стану приміщень після влучання російського дрона

Переселенці протягом 60 днів можуть отримувати послугу довготривалого меддогляду

Українці старше 40 років з 1 січня можуть замовити Скринінг здоров’я через "Дію" – Федоров

Кабмін негативно оцінив роботу відстороненого голови Держлікслужби Ісаєнка в 2025р.

Медики прифронтових регіонів зможуть отримати житло в містах у радіусі до 30 км від місця роботи - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА