17:23 22.11.2019

СБУ блокувала реалізацію контрафактного медобладнання у Полтавській області

1 хв читати
СБУ блокувала реалізацію контрафактного медобладнання у Полтавській області

Служба безпеки України припинила виготовлення та реалізацію контрафактного медичного обладнання у Полтавській області, експлуатація якого могла призвести до масового зараження та інфікування пацієнтів.

Як повідомляється на сайті спецслужби, оперативники встановили, що житель Полтави організував у кустарних умовах виготовлення апаратів для стерилізації медичного інструментарію. Чоловік раніше працював на легальному підприємстві, що виробляло таку продукцію.

Він зареєстрував декілька комерційних структур для участі в тендерах на постачання устаткування, а для перемоги у торгах використовував підроблений пакет документів на продукцію офіційного виробника стерилізаторів. Підприємець встиг поставити до лікувально-профілактичних закладів 70 контрафактних стерилізаторів на суму майже 8 млн грн.

Наразі все нелегальне обладнання виводиться з експлуатації, ризику для пацієнтів немає.

Під час обшуків за місцем нелегального виготовлення стерилізаторів правоохоронці вилучили обладнання та компоненти для їх виготовлення, документацію, що підтверджує постачання контрафактного обладнання до медичних закладів.

За фактом умисного введення в обіг на територію України небезпечної для використання продукції фігуранту кримінального провадження оголошено підозру за ч. 1 ст. 227 Кримінального кодексу України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА