17:55 25.11.2019

Голова НСЗУ написав заяву про звільнення

2 хв читати
Голова НСЗУ написав заяву про звільнення

Голова Національної служби здоров'я України (НСЗУ) Олег Петренко написав заяву про звільнення з посади.

"Я сьогодні написав заяву про звільнення з посади голови Національної служби здоров'я України. За власним бажанням", - написав він на своїй сторінці в мережі Facebook у понеділок.

За словами Петренка, причиною його рішення є "дуже різні фундаментальні цінності з командою, яка наразі працює над трансформацією системи охорони здоров'я".

"Це заважає працювати і мені, і їм. Відсутність єдиного розуміння мети, складності процесів, спільної відповідальності та постійний пошук простих рішень у складних питаннях не допомагає знаходити спільну мову і постійно стає каменем спотикання", - написав він.

Петренко наголосив: його рішення "дасть новій політичній команді можливість зробити це інакше, ніж робив і щодня роблю це я".

За його словами, НСЗУ "точно не має бути "бухгалтерією" при Міністерстві охорони здоров'я", і сказав, що більше поки що не коментуватиме своє рішення.

Водночас Петренко зауважив, що трансформацію системи вже не зупинити. "Зміни проросли на місцях, запустивши процеси й очікування на всіх рівнях системи. Головне ми точно зробили: дали зрозуміти, що реальні зміни можливі. Справжні. В інтересах споживачів медичних послуг і медичного персоналу", - сказав він.

Петренко також зазначив, що наразі НСЗУ - "це жива структура з впровадженими і налаштованими процесами на всіх рівнях, з людським обличчям і натхненним серцем".

"Це організація, яка здатна планувати і здійснювати задумане: первинка та реімбурсація - тому живе підтвердження. Це потужна команда справжніх професіоналів, які розробили першу в Україні програму медичних гарантій. І які здатні втілити її в життя в повному обсязі в 2020 році", - - заявив він.

Петренко акцентував увагу на тому, що програму медичних гарантій (ПМГ) за розрахунками, тарифами, пакетами послуг розроблено, а держбюджет-2020 ухвалено.

"НСЗУ має стати єдиним національним стратегічним закупником медичних послуг і лікарських засобів за ПМГ, з однаковими для всіх правилами й прозорим розподілом коштів. Це і є один із видів загальнообов'язкового солідарного медичного страхування. Так це працює в багатьох розвинених країнах. І тільки в такому статусі ми зможемо відповісти на виклики, що стоять перед системою охорони здоров'я України", - сказав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Києві на період карантину обмежать надання стоматологічних послуг

Україна веде переговори про постачання гідроксихлорохіну - Радуцький

В Україні збільшать кількість медиків, які надають допомогу хворим з коронавірусом - Ляшко

МОЗ України рекомендує виділити лікарів, які прийматимуть пацієнтів без декларації з сімейним лікарем у період карантину

Crown Agents починає закупівлю медвиробів для діагностики та запобігання поширенню коронавірусу в Україні для МОЗ

Корпорація "Юрія-Фарм" вивчає можливості синтезу субстанцій препаратів, що входять до протоколів лікування COVID-19

Кабмін перерозподілив держкошти на підтримку медзакладів на час пандемії, виплату зарплат медикам і лікування хворих на діабет

В Україні за тиждень від грипу померли двоє людей - МОЗ

ІМБГ НАНУ передав розроблені ним тест-системи для діагностики Covid-19 до лабораторних центрів і відправив співробітників у відпустку через недофінансування

Ємець увійшов до складу держкомісії з ТЕБ та НС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА