16:05 06.12.2019

Печерський райсуд Києва поновив на посаді гендиректора ДП "Електронне здоров'я" Мацуя

2 хв читати
Печерський райсуд Києва поновив на посаді гендиректора ДП "Електронне здоров'я" Мацуя

Печерський районний суд Києва частково задовольнив позов Дениса Мацуя до Міністерства охорони здоров'я України та держпідприємства "Електронне здоров'я", відновивши його на посаді гендиректора ДП із 17 січня 2019 року.

Відповідне рішення судді Печерського райсуду Києва Тетяни Остапчук, ухвалене у листопаді цього року, розміщено в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Це саме рішення стягує із ДП "Електронне здоров'я" середній заробіток Мацуя за час вимушеного прогулу в розмірі 1,068 млн грн.

Суд також вирішив стягнути у рівних частинах із ДП "Електронне здоров'я" та МОЗ судовий збір у розмірі 9,605 тис. грн на користь держави.

Агентство "Інтерфакс-Україна" очікує коментар від МОЗ.

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я у січні 2019 року створило комісію для перевірки дотримання гендиректором держпідприємства "Електронне здоров'я" Денисом Мацуєм умов його контракту та відсторонив його від виконання обов'язків на час перевірки. Ще до завершення перевірки контракт із Мацуєм було розірвано.

Мацуя, який переміг у конкурсі на посаду гендиректора ДП "Електронне здоров'я", було призначено на цю посаду 15 травня 2018 року.

До 2017 року він був комерційним директором і директором із маркетингу компанії OpsWay.

ДП "Електронне здоров'я" створено для забезпечення ефективного функціонування та розвитку інформаційних і телекомунікаційних електронних систем у сфері охорони здоров'я. Його основними завданнями є технічне забезпечення створення, впровадження, експлуатації програмно-інформаційних систем, ведення реєстрів, розробка систем управління електронними базами, а також створення необхідної для цього нормативно-правової бази.

Підприємство також координує впровадження на місцях програмно-технічних засобів для використання електронних систем у сфері охорони здоров'я.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА