11:57 13.12.2019

ЄС запустив в Україні проект на підтримку розвитку системи громадського здоров'я та реформи служби крові

2 хв читати
ЄС запустив в Україні проект на підтримку розвитку системи громадського здоров'я та реформи служби крові

Європейський Союз 12 грудня запустив в Україні проект "Надання підтримки Україні в розвитку сучасної системи громадського здоров'я", повідомив Центр громадського здоров'я (ЦГЗ).

Згідно з повідомленням на сайті центру, проект надаватиме підтримку уряду в реалізації реформи громадського здоров'я у рамках зобов'язань відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Задіяні в проекті експерти надаватимуть рекомендації МОЗ, ЦГЗ і регіональним ЦГЗ, допомагатимуть у розробці законів та нормативно-правових актів, проведенні аналізу та впровадженні провідних практик ЄС.

Згідно з релізом, мета проекту - приведення системи громадського здоров'я в Україні у відповідність до практик ЄС. У результаті його реалізації буде створено стійку систему епідеміологічного нагляду за інфекційними та неінфекційними захворюваннями. У країні буде запроваджено Міжнародні медико-санітарні правила (ММСП), спрямовані на запобігання, захист, контроль та реагування на міжнародне поширення захворювань.

Крім того, проект підтримує реформу служби крові в Україні шляхом побудови стійкої сучасної системи безпеки крові відповідно до вимог ЄС. Проект працюватиме над удосконаленням системи управління якістю, створенням реєстрів донорів та єдиних стандартів переливання крові, популяризацією добровільного донорства та створенням незалежного компетентного органу у сфері безпеки крові.

Проект ЄС "Надання підтримки Україні в розвитку сучасної системи громадського здоров'я" реалізує компанія GFA Consulting Group GmbH (GFA) в консорціумі з Інститутом охорони здоров'я та соціального забезпечення Фінляндії (THL). Проект триватиме з 2019 до 2022 року. Бюджет проекту становить близько EUR3 млн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Система eHealth отримала атестат відповідності системі захисту даних - Федоров

Зеленський підписав закон про посилення соцзахисту осіб з інвалідністю внаслідок війни

МОЗ розподілило у регіони чергову партію ліків проти раку молочної залози

В Україні від ускладнень грипу померла людина

З 1 січня 2020 року набудуть чинності кваліфікаційні вимоги до дитячого лікаря-кардіолога, дитячого лікаря-ревматолога і до інтервенційного кардіолога

У Донецькій області 6-річна дівчинка померла після відвідування стоматолога

Кабмін удосконалив механізм фінансування пілотного проекту в клініках НАМНУ

Закон про продовження автономізації клінік не усуває небажання деяких місцевих органів і головлікарів змінювати методи роботи - юрист

У Рівненській області від кашлюку померло немовля, у сім'ї всі діти нещеплені - МОЗ

Введення електронних лікарняних листів заощадить від 1 до 4 млрд грн - заступник міністра соцполітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА