11:57 13.12.2019

ЄС запустив в Україні проект на підтримку розвитку системи громадського здоров'я та реформи служби крові

2 хв читати
ЄС запустив в Україні проект на підтримку розвитку системи громадського здоров'я та реформи служби крові

Європейський Союз 12 грудня запустив в Україні проект "Надання підтримки Україні в розвитку сучасної системи громадського здоров'я", повідомив Центр громадського здоров'я (ЦГЗ).

Згідно з повідомленням на сайті центру, проект надаватиме підтримку уряду в реалізації реформи громадського здоров'я у рамках зобов'язань відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Задіяні в проекті експерти надаватимуть рекомендації МОЗ, ЦГЗ і регіональним ЦГЗ, допомагатимуть у розробці законів та нормативно-правових актів, проведенні аналізу та впровадженні провідних практик ЄС.

Згідно з релізом, мета проекту - приведення системи громадського здоров'я в Україні у відповідність до практик ЄС. У результаті його реалізації буде створено стійку систему епідеміологічного нагляду за інфекційними та неінфекційними захворюваннями. У країні буде запроваджено Міжнародні медико-санітарні правила (ММСП), спрямовані на запобігання, захист, контроль та реагування на міжнародне поширення захворювань.

Крім того, проект підтримує реформу служби крові в Україні шляхом побудови стійкої сучасної системи безпеки крові відповідно до вимог ЄС. Проект працюватиме над удосконаленням системи управління якістю, створенням реєстрів донорів та єдиних стандартів переливання крові, популяризацією добровільного донорства та створенням незалежного компетентного органу у сфері безпеки крові.

Проект ЄС "Надання підтримки Україні в розвитку сучасної системи громадського здоров'я" реалізує компанія GFA Consulting Group GmbH (GFA) в консорціумі з Інститутом охорони здоров'я та соціального забезпечення Фінляндії (THL). Проект триватиме з 2019 до 2022 року. Бюджет проекту становить близько EUR3 млн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Києві на період карантину обмежать надання стоматологічних послуг

Україна веде переговори про постачання гідроксихлорохіну - Радуцький

В Україні збільшать кількість медиків, які надають допомогу хворим з коронавірусом - Ляшко

МОЗ України рекомендує виділити лікарів, які прийматимуть пацієнтів без декларації з сімейним лікарем у період карантину

Crown Agents починає закупівлю медвиробів для діагностики та запобігання поширенню коронавірусу в Україні для МОЗ

Корпорація "Юрія-Фарм" вивчає можливості синтезу субстанцій препаратів, що входять до протоколів лікування COVID-19

Кабмін перерозподілив держкошти на підтримку медзакладів на час пандемії, виплату зарплат медикам і лікування хворих на діабет

В Україні за тиждень від грипу померли двоє людей - МОЗ

ІМБГ НАНУ передав розроблені ним тест-системи для діагностики Covid-19 до лабораторних центрів і відправив співробітників у відпустку через недофінансування

В Україні хворі на туберкульоз не залишаться без медичної допомоги під час пандемії коронавірусу - НСЗУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА