Інтерфакс-Україна
10:05 24.01.2020

В Ухані за тиждень зведуть спеціалізовану лікарню для лікування від пневмонії нового типу

2 хв читати

Швидкісне будівництво лікарні на 1 тис. ліжко-місць, призначеної спеціально для лікування хворих на пневмонію, спричинену новим типом коронавірусу, розпочато в китайському місті Ухань (провінція Хубей), повідомляють ЗМІ.

Медзаклад, як наголошується в повідомленнях, має бути готовий протягом шести днів, за зразок взято пекінську лікарню "Сяотаншань", побудовану за тиждень у 2003 році в передмісті столиці Китаю в розпал поширення атипової пневмонії (SARS).

Як наголошується в повідомленнях, введення в дію нової лікарні дасть змогу сконцентрувати медичні ресурси в одному місці, скоротить можливі контакти хворих зі здоровими.

Кількість хворих на пневмонію, викликану новим типом коронавірусу в Китаї, станом на 00:00 годину п'ятниці досягла 830 осіб, летальний результат зафіксовано у 25 випадках, повідомив держкомітет КНР з охорони здоров'я.

Пізніше ЗМІ повідомили про летальний випадок у провінції Хейлунцзян, що межує з Росією.

У грудні в китайському місті Ухань (провінція Хубей) було зареєстровано спалах пневмонії. Пізніше з'ясувалося, що причиною захворювання став раніше невідомий вид коронавірусу. Спочатку було зроблено висновок, що вірус не передається від людини людині, проте пізніше його було спростовано, і захворювання віднесено до розряду інфекційних.

В Ухані вжито екстрених заходів для боротьби з поширенням інфекції. З четверга припинено авіаційне, залізничне та інше транспортне сполучення з Уханем, зупинено рух міського транспорту.

У п'ятницю в провінції закривають для в'їзду і виїзду ще 12 міст.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні запрацювала єдина лабораторія полярної біології

Запрошення на скринінг здоровʼя 40+ у "Дії" почнуть надходити 31 січня - Свириденко

Клініка Odrex пройшла перевірку МОЗу - власник

Склад МЗУ функціонує в робочому режимі, під час відключень світла використовують генератори

НСЗУ планує чітко визначити, які послуги можуть надаватися дистанційно або за допомогою телекомунікацій – голова НСЗУ

Стартувало навчання для ветеранок за програмою REDpreneur Women

Зростання захворюваності на туберкульоз в Україні немає, але є випадки позалегеневого туберкульозу, - гендиректор ЦГЗ

Мережа центрів ментального здоров’я "Повернення" родини Пінчук розширилася до 10 центрів

У Києві низка аптек працюватиме цілодобово у разі тривалого знеструмлення – КМДА

Рада ратифікувала договір з ЄК та державами-членами ЄС про спільні закупівлі заходів медичного захисту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА