11:33 31.01.2020

Україна очікує постачання тест-систем для діагностики нового коронавірусу

2 хв читати
Україна очікує постачання тест-систем для діагностики нового коронавірусу

 Україна очікує постачання тест-систем для діагностики нового типу коронавірусу #nCoV2019, повідомив виконувач обов'язки генерального директора Центру громадського здоров'я (ЦГЗ) Ігор Кузін на прес-конференції в Києві у п'ятницю.

"Ми очікуємо постачання тест-систем. Отримали підтвердження у компанії-виробника, що системи перебувають на фінальному етапі тестування. Перше постачання передбачатиме один комплект на 100 досліджень. Загалом ми зробили замовлення чотирьох таких комплектів тест-систем", - сказав він.

За словами Кузіна, тест-системи розміщуватимуться у центральній референс-лабораторії, в разі необхідності їх розподілятимуть у регіони.

Кузін зазначив, що наразі кількість лабораторно підтверджених випадків досягла 9,776 тис., із них 213 - летальних. У 20 країнах, окрім Китаю, підтверджено 99 випадків захворюваності на новий коронавірус, у трьох країнах зафіксовано передання вірусу від людини до людини.

Він також наголосив, що "у 254 пасажирів і 15 членів екіпажу рейсу, який прибуде в п'ятницю до Києва з Китаю, скарги на стан здоров'я відсутні".

У свою чергу заступник міністра охорони здоров'я Дмитро Коваль зазначив, що "дії МОЗ і ЦГЗ нині є достатніми" для запобігання поширенню коронавірусу в Україні.

"Ми готуємо проект дій уряду на випадок, якщо ситуація стане критичною і будуть випадки інфікування. Наразі в кожному регіоні визначено маршрут пацієнта, ми повідомлені про наявність засобів для боротьби, також налагоджено систему епідемічних сповіщень", - додав він.

Представник Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Україні Ярно Хабіхт наголосив, що оголошена ВООЗ надзвичайна ситуація міжнародного значення означає посилення готовності країн і посилену розробку вакцин.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄС та UNDP передали 6 спеціалізованих автомобілів для медзакладів України

До наглядових рад медзакладів входитимуть фахівці у сфері охорони здоров'я та представники громадськості - Ляшко

Кабмін дозволив проводити вакцинацію в аптеках

ТЧХУ взяло участь у міжнародній зустрічі з психосоціальної підтримки дітей-переселенців в Угорщині

Єдиний орган держконтролю у фармсфері може бути створено до завершення дії воєнного стану - Ляшко

Медмережа "Добробут" уклала контракт із НСЗУ за пакетом лікування безпліддя в рамках ПМГ

"Сінево" заявляє про досягнення домовленості з ДБР

"Сінево" заявляє про загрозу зупинення лабораторій через арешт ДБР

Україна до кінця 2025 року запустить роботу щонайменше 30 центрів ментального здоров'я на базі кластерних лікарень - Ляшко

Ухвалено за основу законопроєкт, що регулює важливі питання функціонування закладів охорони здоров'я

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА