Інтерфакс-Україна
09:54 04.02.2020

У госпіталізованих з підозрою на коронавірус у Києві діагноз не підтвердився - МОЗ

2 хв читати
У госпіталізованих з підозрою на коронавірус у Києві діагноз не підтвердився - МОЗ

У Києві у двох пацієнтів Олександрівської лікарні, яких госпіталізували з підозрою на коронавірус, не встановлено підозри на інфекцію, ще трьом, що повернулися з Китаю поставлений діагноз "аденовірусна інфекція", повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров'я України.

"За результатами медичного огляду і консультацій 2 пацієнтам, що перебувають в Олександрівській лікарні Києва, не було встановлено підозри на інфекцію, викликану 2019-nCoV (коронавірус - ІФ). Лабораторні дослідження тривають для встановлення етіології", - йдеться в повідомленні на сторінці міністерства в Фейсбук у понеділок.

У МОЗ підкреслили, що відхилено підозру ще в трьох випадках у осіб, які повернулися з Китаю, яким поставлений діагноз "аденовірусна інфекція".

У міністерстві нагадали, що 1 лютого в аеропорт "Бориспіль" звернулися 2 пасажира з підозрою на захворювання 2019 nCoV. За результатами досліджень їм встановлений діагноз ГРВІ.

"Міністерство продовжує моніторинг епідемічної ситуації", - резюмували у відомстві.

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я має намір подати запит до резервного фонду на додаткові кошти з метою попередження поширення в Україні коронавірусу.

За словами гендиректора директорату громадського здоров'я МОЗ Андрія Скіпальського, таке рішення прийнято у рамках затвердженого Кабміном у понеділок розпорядження "Про заходи запобігання занесення та поширення на території України інфекційних хвороб, викликаних новим коронавірусом".

"Структура цього документа передбачає підвищення рівня готовності всіх органів влади. Встановлено карантинні заходи для прибулих з міста Ухань провінції Хубей", - сказав він.

Скіпальський також зазначив, що в рамках зазначеного розпорядження було затверджено план протиепідемічних заходів.

"План складається з 24 пунктів, зокрема обмеження туристичних поїздок до Китаю, створення тимчасових обласних протиепідемічних комісій при державних адміністраціях, посилення суб'єктами господарювання режиму поточної дезінфекції. Дуже важливим пунктом є визначення пунктів пропуску через кордон, в яких можуть діяти міжнародні медико-санітарні правила, і в разі ускладнення ситуації перехід через кордон може здійснюватися тільки через ці пункти, але йдеться тільки про визначення, а не про заборону в'їзду за всіма пунктами", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Залишки отриманих за послуги в рамках ПМГ коштів на рахунках медзакладів з початку року скоротилися на 2 млрд грн

МОЗ: національний каталог ліків буде сформований через місяць

МОЗ констатує нерівномірне навантаження на лікарів первинної ланки по регіонах

Україна очікує від Глобального фонду рішення щодо продовження фінансування програм лікування пацієнтів з ВІЛ/СНІД

Дефіцит фінансування закупівлі ліків складає 8 млрд грн, пацієнти вимагають підтримати законопроект про збільшення держфінансування

Pfizer купує права на протираковий препарат у китайської 3SBio за суму до $6 млрд

Заснована Пінчуками мережа "Повернення" до кінця року відкриє до 20 центрів ментального здоров’я

Україна забезпечує хірургічне лікування меланоми в рамках ПМГ, однак сучасна терапія не закуповується, – експерт

Рада ухвалила закон про запровадження "правила Болар"

Дослідження лікування бойової травми ока є унікальним досвідом українських офтальмологів – експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА