13:16 04.02.2020

МОЗ має намір представити парламенту Стратегію протиракової боротьби - заступник міністра

2 хв читати
МОЗ має намір представити парламенту Стратегію протиракової боротьби - заступник міністра

Міністерство охорони здоров'я України має намір у лютому 2020 року подати Верховній Раді Стратегію протиракової боротьби, повідомив заступник міністра охорони здоров'я Андрій Семиволос під час прес-конференції в Києві у вівторок.

"12 лютого відбудуться парламентські слухання, на яких буде представлено Стратегію протиракової боротьби", - сказав він.

За словами заступника міністра, стратегія розроблялася протягом трьох місяців із залученням експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

"Наша робоча група, яка працює над цією стратегією вже третій місяць, була розділена за кількома напрямами, й наразі всі ці напрацювання остаточно оформлюються з експертами ВООЗ. Усі наші майбутні напрацювання було затверджено в європейському підрозділі в Копенгагені на робочій зустрічі з міністром і керівництвом європейського відділу ВООЗ", - сказав він.

"Ми сподіваємося, що завтра документ буде представлено в комітеті ВР (комітет Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування - ІФ) і міністру охорони здоров'я для остаточного узгодження", - додав Семиволос.

Він також зазначив, що "Стратегія містить і скринінгові програми та заходи з раннього виявлення онкозахворювань, і діагностику, лікування, паліативну допомогу та реабілітацію".

Заступник міністра наголосив, що на сьогодні "дитяча онкологія в Україні забезпечена (лікзасобами та медвиробами - ІФ) на 100%, є дефіцит щодо забезпечення дорослого населення", але створено держпідприємство "Медичні закупівлі України", яке незабаром перебере на себе функції центральної закупівельної організації та супроводжуватиме закупівлю лікзасобів для запобігання і лікування онкозахворювань.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА