Інтерфакс-Україна
11:38 05.02.2020

МОЗ запропонував Мінекономіки співпрацю в боротьбі з ботулізмом в Україні

1 хв читати
МОЗ запропонував Мінекономіки співпрацю в боротьбі з ботулізмом в Україні

Міністерство охорони здоров'я надіслало листа міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофію Милованову з пропозицією спільного впровадження заходів, які допоможуть знизити рівень захворюваності на інфекційні хвороби, зокрема ботулізм, повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням, МОЗ запропонувало розглянути питання міжсекторальної взаємодії з профілактики ботулізму на розширеній колегії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Крім того, пропонується доручити Держпродспоживслужбі спільно з Центром громадського здоров'я провести інформаційну кампанію з профілактики ботулізму, визнати пріоритетними для контролю потужності з виробництва, переробки, зберігання та обігу харчових продуктів.

Станом на 2 січня 2020 року в Україні є 92 дози сироватки проти ботулізму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські клініки за 9 міс. в Україні провели 459 трансплантацій

УЧХ навчив надавати першу допомогу близько 400 тисячам людей

Фахівці реконструктивної та пластичної хірургії об'єдналися для створення сучасних медичних стандартів

Учасники ринку пропонують стимулювати медичне страхування податковими пільгами

Член ради директорів "Дарниці" Загорій викликає власників п’яти найбільших аптечних мереж на публічну дискусію

МОЗ готує зміни функціонування системи крові, шукає можливості розширення участі приватних клінік

Інститут ім. Філатова підписав меморандум про розвиток превентивної медицини для боротьби з ускладненнями цукрового діабету

ДП "МЗУ" придбало обладнання для створення центрів ядерної медицини за 445 млн грн

Українські, австралійські та швейцарські науковці розпочали дослідження змін стану ментального здоров’я українців під час війни

Медгрупа Adonis продовжить розвиток терапії екзосомами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА