16:06 05.02.2020

Тест-системи для діагностики нового коронавірусу поставлено в Україну - МОЗ

2 хв читати
Тест-системи для діагностики нового коронавірусу поставлено в Україну - МОЗ

Тест-системи для діагностики нового коронавірусу перебувають на митному кордоні України, повідомив гендиректор директорату громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я Андрій Скіпальський на прес-конференції в Києві в середу.

"Тест-систем, які вже поставили в Україну, достатньо для дослідження 25-30 випадків. Водночас є домовленості із Всесвітньою організацією охорони здоров'я щодо додаткового постачання тест-систем найближчим часом, що збільшить цю кількість удвічі або втричі", - сказав він.

"Реагенти у складі тест-системи дадуть змогу проводити лабораторну діагностику нового коронавірусу на сучасному рівні. Набори розроблені в Німеччині з максимально можливим профілем виявлення для достовірного визначення цього виду коронавірусу", - йдеться в повідомленні прес-служби Центру громадського здоров'я (ЦГЗ).

Крім того, Скіпальський зазначив, що "в 11 випадках пацієнтів, у яких були підозри на коронавірус, захворювання не підтвердилося, ще двоє перебувають на діагностиці".

Він також наголосив, що громадяни України після евакуації з міста Уханя провінції Хубей перебуватимуть в ізоляції протягом інкубаційного періоду. Точної дати евакуації поки що немає.

"Заклади, де перебувають ці громадяни на умовному карантині, визначить Міністерство охорони здоров'я", - додав Скіпальський.

За його словами, МОЗ і Центр громадського здоров'я завершують формування потреби медзакладів у засобах індивідуального захисту та гігієни, ці розрахунки стануть основою для запиту МОЗ та інших органів влади до резервного фонду щодо виділення додаткових коштів у разі потреби.

ЦГЗ також повідомив, що МОЗ провело селекторну нараду з керівниками обласних департаментів охорони здоров'я та зустріч із виробниками хірургічних масок і їх постачальниками, під час якої було наголошено на проблемі дефіциту масок в аптечних мережах за наявності їх на складах постачальників.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА