Інтерфакс-Україна
18:21 05.02.2020

Кардіохірурги в Ковелі виконали другу трансплантацію серця

1 хв читати
Кардіохірурги в Ковелі виконали другу трансплантацію серця

 У Ковельській центральній районній лікарні здійснили другу трансплантацію серця в понеділок, 3 лютого, повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

Згідно з повідомленням, операцію провела бригада кардіологів із Київського інституту серця разом із ковельськими медиками.

Донором став 42-річний чоловік, якому діагностували смерть головного мозку. Родичі померлого підписали згоду на донорство.

Крім серця, в Ковелі хірурги пересадили й одну нирку. Це вже сьома трансплантація нирки, яку здійснюють у Ковельській лікарні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НСЗУ розпочала прийом заявок на участь в проєкті надання послуг довготривалого медсестринського догляду для ВПО

Медичний ІТ-сервіс Helsi планує за підсумками 2025р. збільшити виторг до $7,2-7,3 млн

Урядовий законопроєкт 13683 обмежить доступ українців до репродуктивних технологій - експерти

Латвія приєднується до проєкту НАТО "Реноватор" та бере на себе реконструкцію одного українського військового шпиталю

Мобільні клініки Fortitude розпочали роботу на Миколаївщині

В Києві відновило роботу відділення Інституту кардіології, яке постраждало від російського обстрілу

Реабілітаційні простори УЧХ відкрилися на Хмельниччині

Київ виділив 20 млн грн на лікарню Міноборони  - Кличко

Українці старше 40 років отримуватимуть гроші на віртуальну картку у "Дія" для проходження профмедогляду

Команда УЧХ регулярно долучається до донорства крові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА