Інтерфакс-Україна
13:45 20.02.2020

Недопущені на борт літака, який евакуював українців із Уханю, пройдуть лікування в Китаї - нардеп Радуцький

1 хв читати
Недопущені на борт літака, який евакуював українців із Уханю, пройдуть лікування в Китаї - нардеп Радуцький

Двоє людей, яких через підвищену температуру тіла не взяли на борт літака, який евакуював українських громадян із Уханю, пройдуть лікування в Китаї, повідомив голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький (фракція "Слуга Народу").

"У двох осіб були ознаки застуди, підвищена температура, тому їх не пустили на борт, і про це попереджала владу Китаю... Вони перебуватимуть у лікарні в Китаї, їм буде надано (медичну допомогу - ІФ)", - сказав Радуцький журналістам у кулуарах Верховної Ради в четвер у Києві.

За словами парламентарія, Україна підготувалася на випадок появи хворих із коронавірусом. "Україна готова. У нас є 5 тис. 700 ліжок першого резерву, є ще другий і третій резерви. Ці місця оснащено всім необхідним і вони підготовлені відповідно до стандартів ВООЗ для прийому хворих", - сказав Радуцький.

Як повідомлялося, всі евакуйовані з Китаю до України громадяни проходили контроль і декількох людей зняли з рейсу: у лікарів була підозра на наявність у них підвищеної температури. За попередньою інформацією, ці люди інфіковані не були.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НСЗУ розпочала прийом заявок на участь в проєкті надання послуг довготривалого медсестринського догляду для ВПО

Медичний ІТ-сервіс Helsi планує за підсумками 2025р. збільшити виторг до $7,2-7,3 млн

Урядовий законопроєкт 13683 обмежить доступ українців до репродуктивних технологій - експерти

Латвія приєднується до проєкту НАТО "Реноватор" та бере на себе реконструкцію одного українського військового шпиталю

Мобільні клініки Fortitude розпочали роботу на Миколаївщині

В Києві відновило роботу відділення Інституту кардіології, яке постраждало від російського обстрілу

Реабілітаційні простори УЧХ відкрилися на Хмельниччині

Київ виділив 20 млн грн на лікарню Міноборони  - Кличко

Українці старше 40 років отримуватимуть гроші на віртуальну картку у "Дія" для проходження профмедогляду

Команда УЧХ регулярно долучається до донорства крові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА