13:37 28.02.2020

МОЗ вивчає готовність медичних закладів до роботи в умовах ризиків коронавірусу після запуску другого етапу реформи

1 хв читати
МОЗ вивчає готовність медичних закладів до роботи в умовах ризиків коронавірусу після запуску другого етапу реформи

Міністерство охорони здоров'я України вивчає готовність медичних закладів до роботи в умовах ризиків поширення коронавірусу після запуску другого етапу реформи, повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Ми вивчаємо готовність закладів охорони здоров'я до надання медичної допомоги хворим після запуску другого етапу медреформи. Це питання на контролі", - сказав він на брифінгу в Києві у п'ятницю.

Ляшко нагадав, що наразі в Україні в наявності майже 12 тис. ліжок в інфекційних відділеннях. Крім того, підготовлено 2,5 тис. інфекційних боксів, куди може бути ізольовано пацієнтів, у яких буде виявлено і лабораторно підтверджено коронавірус.

Він також повідомив, що з понеділка в регіонах України розпочнуться тренінги для епідеміологів і вірусологів.

"Ми привели систему охорони здоров'я в режим готовності", - сказав головний санлікар.

При цьому він уточнив агентству "Інтерфакс-Україна", що рішення ввести масковий режим у закладах охорони здоров'я ухвалює їхнє керівництво, зважаючи на епідеміологічну ситуацію в цьому регіоні.

Ляшко також повідомив, що МОЗ направить уповноважений сертифікований орган на перевірку запасу масок у держрезерві. "Ці маски в держрезерві перебувають досить давно, тому потрібно перевірити, в якому стані вони перебувають і чи придатні до використання", - сказав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА