Інтерфакс-Україна
12:38 02.03.2020

МОЗ очікує результатів іще 4 тестів на китайський коронавірус, усі раніше взяті 8 тестів були негативними - Ляшко

1 хв читати
МОЗ очікує результатів іще 4 тестів на китайський коронавірус, усі раніше взяті 8 тестів були негативними - Ляшко

 Міністерство охорони здоров'я очікує результатів чотирьох тестів на коронавірусну інфекцію, всі раніше взяті тести показали негативний результат, повідомив заступник міністра охорони здоров'я України, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

"Уже проведено вісім тестів на китайський коронавірус, усі вони негативні. Наразі в лабораторії розпочато дослідження ще на чотири підозри - три з Києва й одну з Чернівецької області", - сказав він на брифінгу в Києві в понеділок.

Ляшко повідомив, що в Києві підозру на китайський коронавірус зафіксовано в іноземців, які, перебуваючи на території України, звернулися по медичну допомогу.

У Чернівецькій області це людина, котра нещодавно повернулася з Італії.

Проведені в неділю тести пацієнтів із підозрою на коронавірус із Кропивницького, Івано-Франківської області та Києва також показали негативний результат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Новий штам COVID-19 Stratus виявлено у семи областях України

УЧХ очолює рейтинг доброчинних організацій України

Кількість госпіталізацій через Covid-19 в Києві зросла в рази за місяць - департамент охорони здоров'я

Лабораторна діагностика від початку року здорожчала на 7-9% - "Сінево"

Україна отримала 300 тис. доз вакцини БЦЖ для захисту дітей від туберкульозу

Понад 100 клубів активного довголіття УЧХ працюють в Україні

Проблема з діагностикою на ПЕТ КТ виникла через нестачу циклотронів для виробництва радіофармпрепаратів – Ляшко

ДП "МЗУ" уклало договір керованого доступу на закупівлю інноваційного онкопрепарату фармкомпанії Roche

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без особистої присутності

Науковець Інституту ім.Філатова увійшов до складу експертів міжнародної спільноти офтальмологів Vision Academy

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА