13:31 17.03.2020

Фармакологічна компанія Medicago оголосила про випуск вакцини-кандидата від коронавірусу

2 хв читати
Фармакологічна компанія Medicago оголосила про випуск вакцини-кандидата від коронавірусу

Канадська фармацевтична компанія Medicago заявила про виробництво вірусоподібних частинок (VLP) коронавірусу, що є першим кроком до розробки вакцини проти Covid-19, повідомляється сайті компанії.

Згідно з повідомленням, компанія виробила VLP за 20 днів після виділення гена SARS-CoV-2 (штаму вірусу, що спричиняє коронавірусну інфекцію), використавши запатентовану технологію на основі рослинної сировини.

Після завершення розробки вакцина повинна пройти доклінічні випробування на безпеку й ефективність. Випробування вакцини на людях Medicago планує після обговорень з організаціями охорони здоров'я - до літа (липень/серпень) 2020 року.

Компанія також використовує свою технологічну платформу для розробки антитіл до SARS-CoV-2 (які використовують для лікування інфікованих коронавірусом - ІФ) у співпраці з Науково-дослідним центром інфекційних захворювань при Університеті Лаваля, очолюваним доктором Гарі Кобінгером (Dr. Gary Kobinger), який допоміг розробити вакцину і лікування від лихоманки Ебола, за фінансової підтримки Канадського інституту досліджень у сфері охорони здоров'я (CIHR).

Medicago у 2009 році випустила вакцину-кандидата проти вірусу грипу H1N1 за 19 днів, у 2012 році виробила 10 млн доз моновалентної вакцини проти грипу протягом одного місяця для Управління перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США (DARPA). У 2015 році компанія Medicago також виробила моноклональні антитіла до лихоманки Ебола для Управління перспективних досліджень та розробок у галузі біомедицини (BARDA), що є частиною Міністерства охорони здоров'я та соціальних служб США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна залучить додатково EUR100 млн від Ради Європи для відновлення медицини - Шмигаль

Рада ухвалила в цілому закон щодо наглядових рад медзакладів

БФ "Центр порятунку життя" за підтримки "Ескулаб" побудує в Києві центр реабілітації TYTANOVI

МОЗ у 2023 р. скоротило кількість закуплених за механізмом ДКД ліків - "Санофі"

В Охтирці відкрили збірно-модульну конструкцію для розміщення бригад швидкої допомоги

Майже 11,2 тис. генераторів встановлено в українських клініках - МОЗ

НСЗУ законтрактувала на проведення хіміотерапії в межах ПМГ 97 медзакладів на 2,41 млрд грн

Медзаклади отримають іще 52 потужні генератори для роботи на випадок відключень електроенергії

На відновлення зруйнованої агресором медичної інфраструктури в Україні потрібно щонайменше $14,2 млрд

Співзасновник медлабораторії "Ескулаб" заявляє про ризики зупинки роботи мережі, невиплати зарплати і податків через спробу рейдерського захоплення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА