14:25 26.03.2020

Корпорація "Юрія-Фарм" вивчає можливості синтезу субстанцій препаратів, що входять до протоколів лікування COVID-19

2 хв читати
Корпорація "Юрія-Фарм" вивчає можливості синтезу субстанцій препаратів, що входять до протоколів лікування COVID-19

Корпорація "Юрія-Фарм" (Київ) вивчає можливості синтезу субстанцій препаратів, що входять до протоколів лікування COVID-19, на базі свого цеху з виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ) у Черкасах.

"Науковий центр корпорації "Юрія-Фарм" із моменту оголошення ВООЗ про пандемію розпочав оцінку наших можливостей із синтезу субстанцій для лікарських засобів, що входять до протоколів лікування COVID-19, на базі нашого цеху виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів в Черкасах", - повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" прес-служба корпорації з посиланням на гендиректора ТОВ "Юрія-Фарм" Дмитра Деркача.

Деркач зазначив, що розпочавши фармацевтичну розробку цього переліку лікарських засобів, у корпорації звернули увагу на відсутність в ньому рідких лікарських форм, зокрема внутрішньовенних.

"На нашу думку, внутрішньовенні препарати можуть допомогти важким хворим і тим, хто вже перебуває на ШВЛ, адже тоді таблетку застосувати вже неможливо", - сказав він.

"Юрія-Фарм" планує запропонувати Міністерству охорони здоров'я певні рішення і пропозиції, які можуть прискорити забезпечення медзакладів необхідними лікарськими засобами в умовах можливого дефіциту.

Зокрема, "Юрія-Фарм" готова використовувати потужності сервісу "Хемотека", який входить до корпорації, на базі якого за наявності дозволеної до використання сировини "Юрія-Фарм" може швидко робити експериментальні ліки, дрібні серії, госпітальні упаковки або індивідуалізовані лікарські засоби на замовлення лікувально-профілактичних закладів.

"Досвід Китаю показав, що для боротьби з епідемією варто насамперед розраховувати на внутрішній потенціал і максимально мобілізувати його, не забуваючи про наявність української науки та медицини. Дослідивши перелік лікарських засобів, що входять до переліку протоколів лікування хвороби COVID-19, знаю точно, що багато національних виробників однозначно здатні відтворити їх і забезпечити нашу країну необхідними ліками та засобами профілактики", - наголосив Деркач.

Виробник інфузійних розчинів, лікарських засобів і виробів медичного призначення "Юрія-Фарм" за підсумками 2019 року входить у десятку лідерів за обсягом продажів.

"Юрія-Фарм" є членом асоціації "Виробники ліків України" (АВЛУ).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Степанов: Ми подавали запит на 296 млрд грн загального бюджету на охорону здоров'я

МОЗ оновив стандарт надання допомоги при Covid-19

"Фармак" за підсумками 2020 року вийде на заплановані показники - виконавчий директор

Кількість нових випадків COVID-19 перевищує встановлений показник у 19 областях і Києві - дані МОЗ

АМКУ здійснює розслідування щодо цін на протиепідемічні товари на початку епідемії COVID-19

Пріоритетом МОЗ у 2021 році буде впровадження оцінки медтехнологій в Україні - заступник міністра

В Україні до кінця 2020 р. виконають 88 трансплантацій кісткового мозку – заступник міністра

У ВООЗ похвалили AstraZeneca за пріоритет безпеки у випробуваннях вакцини проти COVID-19

Україна готова до масового виробництва вакцини проти коронавірусу - Зеленський

ЄС і ВООЗ передали Україні 100 кисневих концентраторів для лікування пацієнтів із COVID-19

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА