17:07 01.04.2020

Кабмін оприлюднив умови примусового обстеження на коронавірус і примусової госпіталізації

2 хв читати
Кабмін оприлюднив умови примусового обстеження на коронавірус і примусової госпіталізації

Кабінет Міністрів України оприлюднив умови застосування обмежувальних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби Covid-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2.

Згідно з текстом постанови уряду №245 від 25 березня, заклади охорони здоров'я мають право здійснювати обов'язкове медичне обстеження осіб, які контактували з хворими на Covid-19 або мають симптоми Covid-19, якщо такі особи відмовляються від медичного обстеження в добровільному порядку.

Крім того, медзаклади можуть здійснювати обов'язкову госпіталізацію та призначати карантин (самоізоляцію) хворим на Covid-19 або тим, хто має симптоми Covid-19, якщо такі особи відмовляються від госпіталізації або карантину (самоізоляції) в добровільному порядку.

Обов'язковій госпіталізації також підлягають діти осіб, які були госпіталізовані у зв'язку з захворюванням Covid-19, у разі неможливості їх тимчасового влаштування в сім'ї родичів або знайомих.

Особи, яким призначено карантин (самоізоляцію), зобов'язані неухильно виконувати рекомендації лікарів.

При цьому Національна поліція за письмовим клопотанням закладів охорони здоров'я може супроводжувати транспортні засоби під час доставки осіб для обов'язкового обстеження та госпіталізації.

Нацполіція і Нацгвардія мають забезпечувати охорону громадської безпеки і порядку на прилеглій території до об'єктів, у яких проводиться обов'язкове обстеження, госпіталізація та перебування осіб на обов'язковому карантині.

При цьому центральні органи виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування та закладами охорони здоров'я мають надавати спеціалізовані санітарні транспортні засоби для перевезення на госпіталізацію осіб із підтвердженим коронавірусом або з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Крім того, центральні органи влади спільно з органами місцевого самоврядування мають забезпечити соціальний супровід осіб, які перебувають на карантині (самоізоляції), особливо вразливих категорій громадян.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Австралії розпочалися клінічні випробування нового типу вакцини проти COVID-19

В Україні від COVID-19 за добу вакциновано 25603 особи

Зеленський заявив про запуск в Україні проекту з будівництва лікарень за європейськими стандартами

Зеленський підписав указ про підвищення мінімальної заробітної плати медикам

На закупівлю вакцин проти COVID-19 до кінця червня МОЗ витратить 10,5 млрд грн - Рахункова палата

Рада виділила 300 млн грн для проведення розширеного скринінгу новонароджених

На вихідні у Харкові працюватимуть ще два центри масової вакцинації

Свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 російської Sputnik V не дає права на в'їзд в Україну

У Маріуполі розпочав роботу центр масової вакцинації від COVID-19

Запуск механізму ДКД дасть змогу зняти з пацієнтів вантаж самостійного фінансування інноваційного лікування раку - думка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА