Інтерфакс-Україна
16:01 07.04.2020

Україна готова робити 30 тис. ПЛР-тестів на тиждень - Ляшко

1 хв читати
Україна готова робити 30 тис. ПЛР-тестів на тиждень - Ляшко

У вірусологічних лабораторіях Україна готова робити до 30 тис. тестувань на тиждень методом ПЛР-дослідження, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко у Facebook.

"Станом на зараз лабораторія Центру громадського здоров'я України і вірусологічні лабораторії в областях зможуть проводити 30 тис. тестувань на тиждень. Працюємо над тим, щоб у подальшому збільшити до 80 тис. тестувань на тиждень", - додав він.

За словами Ляшка, нині тестують близько 1,5 тис. зразків на день.

"Ми дивимося завантаженість вірусологічних лабораторій, сьогодні вони не завантажені на 100%. Від цього переглядаємо алгоритм доставки і дослідження зразків", - додав Ляшко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Член ради директорів "Дарниці" Загорій викликає власників п’яти найбільших аптечних мереж на публічну дискусію

МОЗ готує зміни функціонування системи крові, шукає можливості розширення участі приватних клінік

Інститут ім. Філатова підписав меморандум про розвиток превентивної медицини для боротьби з ускладненнями цукрового діабету

ДП "МЗУ" придбало обладнання для створення центрів ядерної медицини за 445 млн грн

Українські, австралійські та швейцарські науковці розпочали дослідження змін стану ментального здоров’я українців під час війни

Медгрупа Adonis продовжить розвиток терапії екзосомами

НСЗУ розпочала прийом заявок на участь в проєкті надання послуг довготривалого медсестринського догляду для ВПО

Медичний ІТ-сервіс Helsi планує за підсумками 2025р. збільшити виторг до $7,2-7,3 млн

Урядовий законопроєкт 13683 обмежить доступ українців до репродуктивних технологій - експерти

Латвія приєднується до проєкту НАТО "Реноватор" та бере на себе реконструкцію одного українського військового шпиталю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА