Інтерфакс-Україна
18:27 17.04.2020

Biopharma приєдналася до міжнародного альянсу з розробки гіперімунного імуноглобуліну для лікування COVID-19

2 хв читати
Biopharma приєдналася до міжнародного альянсу з розробки гіперімунного імуноглобуліну для лікування COVID-19

Фармацевтична компанія Biopharma (Київ) приєдналася до міжнародного альянсу з розробки та виробництва гіперімунного імуноглобуліну для лікування COVID-19, до якого увійшли світові лідери виробництва ліків із плазми крові.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, з ініціативою спільних дій виступили компанії CSL Behring (США) і Takeda (Японія). До них уже приєдналися Biotest (Німеччина), BPL (Велика Британія), LFB (Франція) й Octapharma (Швейцарія).

Альянс дасть змогу об'єднати зусилля провідних фахівців галузі з різних частин світу для розробки надійного й ефективного способу для лікування хворих на COVID-19.

"Немає жодного сумніву, що результатом спільних дій стане значний прорив у боротьбі з пандемією. Biopharma готова приєднатися до об'єднання і використовувати свої технології та ресурси для розробки, клінічних досліджень і виробництва препарату", - наведено в прес-релізі слова президента компанії Biopharma Костянтина Єфименка.

Передбачається, що для розробки гіперімунної терапії потрібне донорство плазми крові багатьма пацієнтами, які повністю одужали від COVID-19. У крові таких людей уже містяться антитіла, здатні боротися з новим коронавірусом. Із зібраної плазми буде виготовлено препарат із високим вмістом антитіл до COVID-19.

"У зв'язку з цим Biopharma звертається до активного громадянського суспільства із закликом сприяти розвитку донорства плазми", - наголошує компанія.

Biopharma - українська біотехнологічна компанія, єдиний завод у Східній Європі, який має сучасні технології, виробляє і розробляє препарати з донорської плазми вже майже 50 років.

Компанія зосереджена на забезпеченні ліками України та за контрактним принципом поставляє свою продукцію до більше ніж 30 країн світу. Восени 2019 року Biopharma перенесла своє виробництво до нового науково-виробничого комплексу в Білій Церкві.

Компанія розвиває мережу власних плазмацентрів. Нині вони працюють у Сумах, Шостці, Конотопі, Черкасах, Дніпрі та Харкові

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд підтримав пропозицію збільшити фінансування закупівлі ліків на 3,1 млрд грн, для покриття потреби необхідно 8,6 млрд грн

Україна за 5 міс. імпортувала ліків на $836 млн, експортувала на $93 млн

Стаціонарна психіатрична допомога дітям фінансуватиметься тільки в багатопрофільних дитячих лікарнях – МОЗ

Центр естетичної медицини BG Lab в Києві відновив роботу після руйнування внаслідок ракетної атаки

Закупівлі ліків для пацієнтів з первинним імунодефіцитом в 2025р профінансовані на 39% - БФ "Пацієнти України"

Ціни на велику кількість ліків будуть знижені вже до кінця літа - Ляшко

Кличко відвідав поранених після російського обстрілу та розповів про їхнє лікування

Рада дозволила закупівлі ліків за механізмом ДКД за кошти місцевих бюджетів

Запропоновані платежі за маркетинг ліків в роздріб до 3% за рецептурні та 20% за безрецептурні спричинять зростання цін – АПРАД

АВЛУ підтримує пропозиції МОЗ щодо врегулювання маркетингу на фармринку на рівні 20% для безрецептурних препаратів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА