19:01 21.04.2020

Звільнення медиків через зміни системи фінансування медзакладів неприпустиме - Степанов

1 хв читати
Звільнення медиків через зміни системи фінансування медзакладів неприпустиме - Степанов

Звільнення медиків через зміну механізму фінансування закладів охорони здоров'я неприпустиме, процитувала прес-служба Міністерства охорони здоров'я заяву міністра Максима Степанова на селекторній нараді з обласними департаментами охорони здоров'я в Україні.

"У зв’язку із переходом з 1 квітня на програму медичних гарантій ми проводимо ретельний аудит того, як це впливає і вплине на другий і третій рівні медицини. Коли ми вивчили всі договори на предмет дефіциту і профіциту коштів, то побачили, що з понад 1600 закладів охорони здоров’я 984 мають дефіцит. Це дуже тривожні сигнали. Ми не можемо допустити звільнення медпрацівників", - зазначив він.

Як зазначили учасники селекторної наради з регіонів, при цьому в зоні особливого ризику через недостатнє фінансування галузі перебувають протитуберкульозна служба, психіатричні лікарні, екстрена медична допомога і високоспеціалізовані медичні напрями.

"Якщо ми не прокриємо дефіцит у коштах - нам доведеться закривати бригади у сільській місцевості, в районах. Якщо лишиться так, як є, ми скоротимо 30 бригад зі 145. Тобто, міста будуть забезпечені, а села - ні", - заявили представники департаменту охорони здоров'я Запорізької області.

Схожі побоювання висловили і представники інших регіонів України.

Степанов доручив департаментам охорони здоров'я надати в МОЗ повну інформацію про плани так званої оптимізації, а також своє бачення реформування та фінансування медзакладів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Після закінчення карантину виникне необхідність у новому конкурсі на посаду глави НСЗУ

В Україні оновлюватимуть приймальні відділення в опорних лікарнях, новий корпус "Охматдиту" відкриють наприкінці липня – нарада у Зеленського

Кліндослідження "Амізону" у протидії COVID-19 відбудуться в семи медзакладах - "Фармак"

Степанов: 110 медзакладів, які включили до переліку лікарень, які лікують COVID-19, отримають фінансування лише за квітень

На конкурс на посаду голови НСЗУ зареєструвалися 28 осіб - Степанов

Українські медики запропонують нову стратегію, яка дасть змогу уникнути тотального карантину під час другої хвилі коронавірусу

Фармфірма "Дарниця" призупиняє проект з виробництва гідроксихлорохіну для лікування COVID-19

Кабмін дозволив фінансування 2 неавтономізованих медзакладів "третинки" Києва за ПМГ до кінця 2020 року

У посольстві США наголошують на важливості збереження незалежності НСЗУ

Степанов: Мінфін узгодив паспорт бюджетної програми, що дозволяє МЗУ розпочати закупівлі лікзасобів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА