Інтерфакс-Україна
11:11 30.04.2020

Лікування українців за кордоном відновиться після відкриття клінік на планову допомогу - заступник міністра

1 хв читати
Лікування українців за кордоном відновиться після відкриття клінік на планову допомогу - заступник міністра

Лікування українців за кордоном відновиться після відкриття клінік на планову допомогу, всім пацієнтам надають супровід у спеціалізованих клініках України, повідомила заступник міністра охорони здоров'я Ірина Микичак під час прес-брифінгу в Києві в четвер.

"Є пацієнти, котрі потребують лікування, яке не проводиться в Україні. Це насамперед трансплантація кісткового мозку. Кошти на лікування таких пацієнтів у зарубіжних клініках у держбюджеті передбачено. Працює постійна комісія, де ухвалюють рішення про направлення. Наразі зарубіжні клініки закриті на прийом планових пацієнтів. Щойно вони будуть відкриті, пацієнти зможуть отримати допомогу. Нині їх супровід забезпечують у спеціальних клініках в Україні", - сказала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кардіологія та кардіохірургія сьогодні є одними з найрозвинутіших напрямів української медицини – Радуцький

Медмережа "Добробут" долучається до ініціативи проведення скрінінгу здоров’я в межах ПМГ

Заборона проводити конкурси на головного лікаря під час воєнного стану не має сенсу – Радуцький

Мережа лікарень з послугами ендопротезування у Києві тепер налічує 9 медзакладів

Міноборони розробило проєкт оновленої Воєнно-медичної доктрини

Кабмін збільшив до 2 разів повторну здачу кваліфікаційного іспиту для медиків в умовах воєнного стану

Рада підтримала правку про збільшення фінансування на держзакупівлі ліків

Калмикова анонсувала оплату лікування рубців та шрамів і проєкт щодо лікування залежностей у ветеранів у 2026р.

Медична мережа "Добробут" відкрила дві нові поліклініки в Києві

Заборона на укладання маркетингових договорів між аптеками та виробниками не призвела до здешевлення препаратів для пацієнтів – думка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА