19:53 19.05.2020

Фіналісти конкурсу на посаду голови НСЗУ пройшли співбесіду з міністром, НСЗУ очікує якнайшвидшого призначення голови

2 хв читати
Фіналісти конкурсу на посаду голови НСЗУ пройшли співбесіду з міністром, НСЗУ очікує якнайшвидшого призначення голови

Фіналісти конкурсу на посаду голови Національної служби здоров'я України (НСЗУ), який відбувся у січні, пройшли співбесіду з міністром, НСЗУ очікує якнайшвидшого призначення голови.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в НСЗУ, за підсумками двох етапів конкурсу найбільшу кількість балів набрали і були включені до шорт-листу т. в. о. голови НСЗУ Оксана Мовчан, за підсумками двох етапів набрала 11,73 бала, заступник голови НСЗУ Наталія Рябцева, яка набрала 11,33 бала і директор Центрального міжрегіонального департаменту НСЗУ Андрій Віленський, який набрав 8,83 бала.

Як повідомила агентству Мовчан, всі три фіналісти прийшли на співбесіду з міністром охорони здоров'я і відповіли на всі запитання, які він поставив.

На співбесіді також була присутня держсекретар Міністерства охорони здоров'я Інна Солодка, проводився відеозапис співбесіди.

"Всім нам поставили одні й ті самі запитання дуже загального характеру про головні завдання НСЗУ і про те, що потрібно зробити в найближчі роки. Не було запитань детальних, не було техніки процесів, не було запитань про те, як наразі організована робота служби", - сказала вона.

За словами Мовчан, "зустріч із міністром була схожа, швидше, на формальний крок, який він має зробити, щоб перейти до подальшого вже сформованого плану".

"Перш ніж робити такі кроки, варто враховувати, що НСЗУ - складний механізм, інтелектуальна організація з потужним аналітичним потенціалом і великим багажем накопичених знань. Я була б дуже обережною в кадрових питаннях: організація молода і може не витримати експериментів", - сказала вона.

Мовчан наголосила, що призначення голови НСЗУ - надзвичайно відповідальний крок, "оскільки на кону фінансування всієї медичної мережі країни та медичне обслуговування 37 млн громадян країни".

Згідно з процедурою проведення конкурсу, за підсумками співбесіди міністр охорони здоров'я вносить кандидатури на посаду голови НСЗУ прем'єр-міністру. Прем'єр-міністр проводить співбесіду з цими кандидатами і подає на розгляд уряду пропозицію кандидата на посаду голови НСЗУ. Голову НСЗУ призначає Кабмін.

Як повідомлялося, згідно з рішенням комісії з питань вищого корпусу держслужби Національного агентства з питань держслужби, до наступного етапу конкурсу на голову НСЗУ - співбесіда з міністром охорони здоров'я, були допущені троє з семи кандидатів, всі троє представляють НСЗУ.

У конкурсі брали участь вісім кандидатів. За підсумками першого етапу (тестування) з конкурсу вибув екс-депутат від Партії регіонів Андрій Шипко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Степанов: Ми подавали запит на 296 млрд грн загального бюджету на охорону здоров'я

МОЗ оновив стандарт надання допомоги при Covid-19

"Фармак" за підсумками 2020 року вийде на заплановані показники - виконавчий директор

Кількість нових випадків COVID-19 перевищує встановлений показник у 19 областях і Києві - дані МОЗ

АМКУ здійснює розслідування щодо цін на протиепідемічні товари на початку епідемії COVID-19

Пріоритетом МОЗ у 2021 році буде впровадження оцінки медтехнологій в Україні - заступник міністра

В Україні до кінця 2020 р. виконають 88 трансплантацій кісткового мозку – заступник міністра

У ВООЗ похвалили AstraZeneca за пріоритет безпеки у випробуваннях вакцини проти COVID-19

Україна готова до масового виробництва вакцини проти коронавірусу - Зеленський

ЄС і ВООЗ передали Україні 100 кисневих концентраторів для лікування пацієнтів із COVID-19

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА