19:01 20.05.2020

"Фармак" застосує розроблений німецькими науковцями протокол кліндосліджень ефективності противірусного препарату від COVID-19

2 хв читати
"Фармак" застосує розроблений німецькими науковцями протокол кліндосліджень ефективності противірусного препарату від COVID-19

Фармацевтична компанія АТ "Фармак" (Київ) застосує розроблений німецькими науковцями протокол клінічних досліджень ефективності противірусного препарату, який виробляє "Фармак", для лікування COVID-19, повідомили в прес-службі компанії з посиланням на голову наглядової ради компанії Філю Жебровську.

"Цей препарат пройшов випробування не на людях і показав хороші результати. Нам потрібно дійти до клінічних випробувань і провести їх, щоб уже на осінь ми знали, що цей препарат дієвий, і він може боротися з вірусом COVID-19. (...) Нам серйозно допомогли німецькі вчені. Вони правильно підготували протокол клінічних випробувань для того, щоб ми за всіма необхідними критеріями дослідили, чи працює цей препарат. Це велика, кропітка і недешева робота", - сказала вона.

Жебровська нагадала, що противірусний препарат, ефективність якого при COVID-19 планує випробувати "Фармак", досліджують також зарубіжні дослідницькі центри.

"Маємо хороші дослідження в Оксфордському та Франкфуртському університетах щодо нашого противірусного препарату", - сказала вона.

Водночас Жебровська зазначила, що для розробки вакцин від COVID-19 потрібні значні фінансові ресурси, яких нині Україна та українські фармкомпанії не мають.

"Європейський інвестиційний банк зробив разом у ВООЗ консорціум і виділив EUR7,6 млрд для розробки вакцин проти COVID-19. Ні "Фармак", ні Україна, на жаль, не мають таких фінансових потужностей. Можливо, ми зможемо приєднатися на якомусь етапі до цих робіт", - сказала вона.

Як повідомлялося, в середині травня "Фармак" у рамках міжнародних досліджень розпочав в Україні третю фазу клінічних випробувань лікарського засобу "Амізон" (Енісаміум) у протидії COVID-19.

Раніше науковці інституту медичної вірусології Франкфурта-на-Майні (ФРН) провели дослідження противірусної дії лікарського засобу проти вірусу SARS-COV-2 на клітинній моделі. Наразі "Амізон" як ефективний лікарський засіб для лікування грипу та інших ГРВІ представлений на ринках 11 країн світу, зокрема Білорусі, Казахстану, Узбекистану та інших.

"Фармак" - лідер фармацевтичного ринку з часткою 5,9% у грошовому вимірі. Компанія щорічно реінвестує в розвиток приблизно 95% прибутку.

За останні п'ять років інвестиції "Фармак" у науково-технічний комплекс, виробниче обладнання, дослідницьку діяльність сягнули 3,4 млрд грн.

У 2015 році "Фармак" відкрив власне виробництво субстанцій у місті Шостці (Сумська обл.), яке виробляє близько 20% субстанцій для потреб "Фармака". Інвестиції у будівництво заводу з виробництва субстанцій в Шостці сягнули $40 млн.

За підсумками 2019 року АТ "Фармак" отримало чистий прибуток у розмірі 1,056 млрд грн, що майже збігається з показником 2018 року - 1,05 млрд грн, за підсумками 2018 року "Фармак" збільшив чистий прибуток на 25,16%.

АТ "Фармак" - член Асоціації "Виробники ліків України" (АВЛУ).

Згідно з даними Держреєстру, кінцевим бенефіціарним власником АТ "Фармак" є голова наглядової ради Філя Жебровська, яка володіє 80% акцій компанії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Фармфірма "Дарниця" призупиняє проект з виробництва гідроксихлорохіну для лікування COVID-19

Кабмін дозволив фінансування 2 неавтономізованих медзакладів "третинки" Києва за ПМГ до кінця 2020 року

У посольстві США наголошують на важливості збереження незалежності НСЗУ

Степанов: Мінфін узгодив паспорт бюджетної програми, що дозволяє МЗУ розпочати закупівлі лікзасобів

НСЗУ у квітні в рамках ПМГ оплатила медпослуги за пріоритетними напрямами 47,2 тис. українців

НСЗУ виплатила близько 163 млн грн за меддопомогу пацієнтам із COVID-19

Співробітники лабораторій, які працюють із COVID-19, незабаром отримають 300% надбавки - головний санлікар

ІФА-тестування проводитимуть для визначення кількості перехворілих - Степанов

Повноцінне відкриття ресторанів можливе після 10 червня - Степанов

МОЗ планує створити в лікарнях 3-місячний запас ЗІЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА