13:33 26.05.2020

НСЗУ у квітні в рамках ПМГ оплатила медпослуги за пріоритетними напрямами 47,2 тис. українців

2 хв читати
НСЗУ у квітні в рамках ПМГ оплатила медпослуги за пріоритетними напрямами 47,2 тис. українців

Національна служба здоров'я України (НСЗУ) у квітні в рамках програми медичних гарантій (ПМГ) оплатила медичні послуги за пріоритетними напрямами 47,763 тис. українців.

Як повідомляє НСЗУ, зокрема, серед пріоритетних напрямів найбільшу кількість медичних послуг надано породіллям. За даними електронної системи охорони здоров'я, у квітні пологові будинки та багатопрофільні лікарні у рамках договору з НСЗУ надали 18,530 тис. послуг за пріоритетними пакетами медичної допомоги при пологах. При цьому з них 4,277 тис. пологів - кесарів розтин.

Крім того, у квітні НСЗУ оплатила медичну допомогу за пріоритетним напрямом у складних неонатальних випадках 2,490 тис. новонародженим, із них 213 - народженим із вагою до 1,5 кг.

Медзаклади також пролікували майже 6,5 тис. українців із інфарктом або інсультом, 13,5 тис. пацієнтів було зроблено ендоскопічні обстеження та мамографію в рамках пріоритетних послуг ПМГ.

За даними НСЗУ, найбільшу кількість договорів для лікування гострого інсульту підписали медзаклади Івано-Франківської області (14), для лікування гострого інфаркту - Дніпропетровської області (6).

На медичну допомогу при пологах найбільше договорів підписали заклади у Львівській області (28), на медичну допомогу в разі складних неонатальних випадках - у Києві (9). Найбільше контрактів на раннє виявлення раку підписали медзаклади Дніпропетровської області (49).

Як повідомлялося, з 1 квітня в Україні стартувала перша програма медичних гарантій - перелік медичних послуг, які держава гарантує пацієнтові.

На забезпечення ПМГ виділено 70,4 млрд грн. Приблизно 18,7 млрд грн спрямовано на первинну медичну допомогу. НСЗУ також підписала контракти з усіма центрами екстреної медичної допомоги (в Україні їх 25), на оплату їхніх послуг передбачено приблизно 4,7 млрд грн.

У рамках ПМГ НСЗУ визначила п'ять пріоритетних напрямів, які фінансуються за підвищеним тарифом: лікування гострого мозкового інсульту та гострого інфаркту міокарда, допомога при пологах, допомога у складних неонатальних випадках та інструментальні обстеження для раннього виявлення раку (мамографія, ендоскопія тощо).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Батьківські організації закликали МОЗ включити препарат для лікування хвороби Дюшена в номенклатуру держзакупівель

В Україні змінили критерії завершення амбулаторно-поліклінічного лікування COVID-19

МОЗ має намір створити мережу інсультних центрів в Україні - заступник міністра

ЮНИСЕФ передал Украине 150 кислородных концентраторов для пациентов с COVID-19

Кошти на будівництво лабораторії НІР перерозподілили через ризик їх невикористання - заступник міністра охорони здоров'я

МОЗ подало запит на отримання майже 2 млрд грн на боротьбу з COVID-19

Велика кількість хибнонегативних ПЛР-тестів на COVID-19 може бути викликана не лише методикою дослідження, а й іншими факторами

Над формуванням програми Медгарант на 2021р розпочали роботу 384 експерти

Перерозподіл коштів із проекту із діагностики онкозахворювань дасть змогу реалізувати його у 2021 році - Кабмін України

Степанов: 30% пацієнтів із COVID-19 отримують негативний ПЛР-тест

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА