11:46 27.05.2020

Степанов: Мінфін узгодив паспорт бюджетної програми, що дозволяє МЗУ розпочати закупівлі лікзасобів

2 хв читати
Степанов: Мінфін узгодив паспорт бюджетної програми, що дозволяє МЗУ розпочати закупівлі лікзасобів

Міністерство фінансів узгодило паспорт бюджетної програми, що дозволяє ДП "Медичні закупівлі України" (МЗУ) розпочати закупівлі лікарських засобів коштами держбюджету-2020, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час прес-брифінгу в Києві в середу.

"Учора (у вівторок - ІФ) ми завершили всі процедури узгодження, вчора Мінфін узгодив паспорт бюджетної програми - документ, який дозволяє розпочати закупівлі МЗУ. Сьогодні буде підписано наказ, і ми розпочинаємо процес закупівель", - сказав він, зазначивши, що постачання коштами держбюджету 2020 року будуть у 2021 році.

"Напевно, в когось виникне запитання, чому все це відбувається 27 травня, а не починаючи з 1 січня. Для того, щоб скласти всі ці документи, необхідно мати як мінімум перелік лікзасобів, потребу в розрізі кожного медичного препарату (...) Станом на 31 березня, коли я прийшов до міністерства, в нас навіть не було зібрано потребу з регіонів. Звісно, для того, що зібрати потребу та звірити її з залишками лікзасобів, знадобиться час", - додав міністр.

При цьому Степанов заявив, що до кінця року пацієнти забезпечені препаратами.

"Щодо забезпечення 2020 року: на сьогодні в нас залишок лікзасобів на 3,9 млрд грн. Ще чекаємо від міжнародних партнерів, які постачають ці лікзасоби на суму 4,6 млрд грн. Тобто загалом це 8,5 млрд - на таку суму ми отримаємо лікзасоби абсолютно за всіма програмами", - сказав Степанов.

Він повідомив про плани створити програму, яка дасть можливість бачити залишки лікзасобів у розрізі кожного препарату, кожного медзакладу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА