20:13 29.05.2020

Кліндослідження "Амізону" у протидії COVID-19 відбудуться в семи медзакладах - "Фармак"

2 хв читати
Кліндослідження "Амізону" у протидії COVID-19 відбудуться в семи медзакладах - "Фармак"

Клінічні випробування противірусного препарату "Амізон" (Енісаміум) у протидії COVID-19 відбудуться в семи медзакладах.

Як повідомила прес-служба виробника цього препарату АТ "Фармак", клінічні випробування "Амізона" відбудуться у Вінницькій, Волинській, Київській, Закарпатській, Одеській та Івано-Франківській областях.

Препарат, зокрема, випробовуватимуть у двох лікарнях Івано-Франківська - в обласній клінічній лікарні, Івано-Франківській обласній клінічній інфекційній лікарні, а також на кафедрі інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету.

За словами головного санітарного лікаря Івано-Франківської області Руслана Савчука, пацієнти братимуть участь у дослідженні добровільно. Пацієнти мають обов'язково проходити ПЛР-діагностику, протягом 24 годин має бути надано результат дослідження, і лише тоді їм можна приєднатися до тестування ліків. Пацієнт укладає угоду із закладом, надаючи добровільну згоду дотримуватися всіх вимог.

"Україна має випробувати свої препарати. Усі європейські країни мають свої засоби для лікування. Нам треба цей перелік також збільшувати. "Амізон"- один із таких препаратів. Ймовірно, будуть й інші", - сказав він.

Як повідомлялося, фармацевтична копання АТ "Фармак" (Київ) у рамках міжнародних досліджень розпочала в Україні третю фазу клінічних випробувань лікарського засобу "Амізон" (Енісаміум) у протидії COVID-19.

Раніше науковці інституту медичної вірусології Франкфурта-на-Майне (ФРН) провели дослідження противірусної дії лікарського засобу проти вірусу SARS-COV-2 на клітинній моделі - препарат тестували на людських клітинах, заражених SARS-COV-2.

Нині "Амізон" як ефективний лікарський засіб для лікування грипу та інших ГРВІ представлений на ринках 11 країн світу, зокрема Білорусі, Казахстану, Узбекистану та інших.

"Фармак" - лідер фармацевтичного ринку з часткою 5,9% у грошовому вимірі. Компанія виробляє лікарські засоби в усіх 14 терапевтичних групах. Серед основних напрямів - протипростудні, ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні портфелі. Щорічно "Фармак" виводить на ринок близько 20 нових складнокомпонентних сучасних препаратів, у розробці нині близько 100 лікарських засобів.

За останні п'ять років інвестиції "Фармак" у науково-технічний комплекс, виробниче обладнання, дослідницьку діяльність сягнули 3,4 млрд грн.

За підсумками 2019 року АТ "Фармак" отримало чистий прибуток у розмірі 1,056 млрд грн, що майже збігається з показником 2018 року - 1,05 млрд грн, за підсумками 2018 року "Фармак" збільшив чистий прибуток на 25,16%.

АТ "Фармак" - член Асоціації "Виробники ліків України" (АВЛУ).

Згідно з даними Держреєстру, кінцевим бенефіціарним власником АТ "Фармак" є голова наглядової ради Філя Жебровська, яка володіє 80% акцій компанії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Степанов очолив Медичну раду при МОЗ, директор Інституту Амосова став заступником голови

МОЗ очікує постачання лікарських засобів за бюджети 2018-2019 рр. до кінця року

Чотири українські лікарські засоби проходять клінічні випробування щодо ефективності лікування Covid-19

Зеленський пообіцяв знайти 3-4 млрд грн на систему трансплантації в Україні

Кабмін виділив кошти на реконструкцію і оснащення приймальних відділень опорних медзакладів

Київрада не підтримала популістське рішення про передачу МОЗ двох столичних медцентрів

МОЗ готує зміни до Програми медгарантій - Степанов

МОЗ має намір закупити "Ремдесивір" для лікування пацієнтів із COVID-19 - Степанов

МОЗ формує департамент якості меддопомоги - заступник міністра

Степанов: Плануємо до кінця липня відкрити новий корпус "Охматдиту", до кінця 2021 року повністю закінчити будівництво

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА