10:59 03.06.2020

Степанов звинуватив нардепа у бажанні зірвати співбесіди з кандидатами на голову НСЗУ

1 хв читати
Степанов звинуватив нардепа у бажанні зірвати співбесіди з кандидатами на голову НСЗУ

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що не зміг провести співбесіди з усіма учасники відбору на посаду голови Національної служби здоров'я України через "бажання депутата, яка представляє певну політичну силу, зірвати співбесіди".

"Сталася несподіванка: депутат, яка представляє певну політичну силу, виявила бажання, як я розумію, просто зірвати ці співбесіди. Така алогічна і незрозуміла для мене поведінка", - сказав він на брифінгу в середу.

Степанов сказав, що з огляду на те, що "певна кількість співбесід цим нардепом була зірвана, нам треба їх закінчити".

"Я їх сьогодні-завтра закінчу, і буде внесено відповідну кандидатуру на засідання уряду, де її буде призначено", - сказав він.

Співбесіди з частиною учасників відбору відбувалися у вівторок. У них була заявлена участь дев'яти кандидатів. Станом на вечір вівторка відбулися співбесіди з шістьма, НСЗУ здійснювала трансляцію співбесід із ними.

Степанов проводив співбесіди на платформі Zoom, перебуваючи в будівлі МОЗ. Під час співбесіди народні депутати Ольга Стефанишина ("Голос") і Лада Булах ("Слуга народу") спробували пройти в будівлю відомства і провести трансляцію всіх співбесід.

Міністр звинуватив Стефанишину у зриві співбесіди. Прямої трансляції всіх співбесід не було.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА