11:02 17.06.2020

МОЗ очікує затвердження Кабміном доступу наукових співробітників до лікування в лікарнях

1 хв читати
МОЗ очікує затвердження Кабміном доступу наукових співробітників до лікування в лікарнях

Міністерство охорони здоров'я очікує затвердження низки документів урядом на найближчому засіданні щодо доступу наукових співробітників до лікувального процесу, повідомила заступник міністра охорони здоров'я Ірина Микичак під час прес-брифінгу в Києві в середу.

"МОЗ закінчило вирішення деяких питань і очікує прийняття відповідних постанов Кабміну на найближчому засіданні. Це стосується насамперед участі науково-педагогічних працівників, зокрема асистентів, доцентів, професорів, аспірантів, у лікувальному процесі на клінічних базах, тобто в лікарнях. Кафедральні працівники, по суті, залишилися поза лікувальним процесом. МОЗ спільно з нардепами підготувало зміни до кількох законів, відповідний законопроект внесено до ВР, і ми очікуємо його розгляду", - сказала вона.

Заступник міністра додала також, що одночасно МОЗ веде роботу над постановою Кабміну про клінічний заклад охорони здоров'я, про базу стажування. "Таким чином ми зможемо повноцінно співпрацювати в усіх юридичних рамках з усіма науковцями медичних вишів", - додала заступник міністра.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА