15:00 23.06.2020

Із Харківського диспансеру радіаційного захисту, який почав приймати хворих із COVID-19, звільняється персонал

2 хв читати
Із Харківського диспансеру радіаційного захисту, який почав приймати хворих із COVID-19, звільняється персонал

 У Харківському обласному диспансері радіаційного захисту, який із понеділка почав приймати на лікування хворих із COVID-19, не вистачає лікарів, а також молодшого та середнього медперсоналу, повідомила директор медзакладу Ірина Пирогова.

"Нам потрібно ще хоча б п’ять анестезіологів, хоча б п’ять терапевтів і десь по 20-25 середнього та молодшого персоналу для того, щоб налаштувати нормальний режим роботи, щоб люди не падали з ніг і щоб вони не пішли так само від напруги", - сказала Пирогова журналістам у вівторок.

За її словами, після того, як стало відомо, що диспансер планується відкрити для лікування пацієнтів із коронавірусною інфекцією, частина персоналу подала заяви на звільнення, погодилися працювати з такими пацієнтами лише 15-16 медиків.

"На жаль, відмовилося дуже багато лікарів. Ті, які мали працювати в бригадах, майже 15 осіб. У нас були бригади, в яких були анестезіолог, терапевт, дві медсестри та санітарка... Спочатку погодилися працювати майже 70 осіб. А на сьогодні, виходить, людей 15-16", - сказала Пирогова.

Вона повідомила, що за добу до диспансеру надійшло 12 хворих із COVID-19 (із них одна людина перебуває в реанімації).

Пирогова також зазначила, що проблема кадрів у диспансері наразі стоїть дуже гостро.

"Ми всім телефонуємо. Є пропозиція інтернів на роботу медсестрами, є пропозиція - буде випуск медичних сестер медучилища, теж направляти їх на роботу, зрозуміло, що за погодженням. З лікарями поки що проблема дуже складна", - сказала Пирогова.

У прес-службі Харківської облдержадміністрації кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" повідомили, що департамент охорони здоров'я знає про дефіцит кадрів у диспансері радіаційного захисту і вирішує питання про залучення медиків із інших закладів.

"Керівництво Департаменту охорони здоров'я ХОДА відстежує ситуацію у диспансері радіаційного захисту населення. З в. о. директора диспансеру радіаційного захисту населення департамент охорони здоров’я у постійному контакті. Заяви, які вже написали деякі співробітники диспансеру, вивчають юристи. Також наразі вирішується питання залучення медиків із інших лікувальних закладів для роботи з хворими на COVID-19, які надходять до диспансеру радіаційного захисту", - сказали у прес-службі ХОДА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна залучить додатково EUR100 млн від Ради Європи для відновлення медицини - Шмигаль

Рада ухвалила в цілому закон щодо наглядових рад медзакладів

БФ "Центр порятунку життя" за підтримки "Ескулаб" побудує в Києві центр реабілітації TYTANOVI

МОЗ у 2023 р. скоротило кількість закуплених за механізмом ДКД ліків - "Санофі"

В Охтирці відкрили збірно-модульну конструкцію для розміщення бригад швидкої допомоги

Майже 11,2 тис. генераторів встановлено в українських клініках - МОЗ

НСЗУ законтрактувала на проведення хіміотерапії в межах ПМГ 97 медзакладів на 2,41 млрд грн

Медзаклади отримають іще 52 потужні генератори для роботи на випадок відключень електроенергії

На відновлення зруйнованої агресором медичної інфраструктури в Україні потрібно щонайменше $14,2 млрд

Співзасновник медлабораторії "Ескулаб" заявляє про ризики зупинки роботи мережі, невиплати зарплати і податків через спробу рейдерського захоплення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА