11:31 25.06.2020

МОЗ має намір інтегрувати eHealth із порталом "Дія"

2 хв читати
МОЗ має намір інтегрувати eHealth із порталом "Дія"

Міністерство охорони здоров'я має намір інтегрувати електронну систему охорони здоров'я eHealth із порталом "Дія", мобільним застосунком "Дія", повідомив заступник міністра охорони здоров'я України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформацій та цифровізації Ярослав Кучер під час прес-брифінгу в Києві в четвер.

"Багато чого є в планах, зокрема спільно з партнерами з Міністерства цифрової трансформації хочемо здійснити інтеграцію системи eHealth у портал і застосунок "Дія". Ми хочемо підписувати е-декларації онлайн без необхідності візиту до лікаря, щоб лікаря можна було обирати самостійно. Цей крок потребує не тільки вирішення технічних питань, а й адміністративних. Ми з цим працюємо. Працюємо також за системою "е-Малятко", щоб можна було прямо в пологовому будинку онлайн зареєструвати всі документи", - сказав він.

Крім цього, заступник міністра наголосив, що система eHealth дає змогу лікарям використовувати обмежений функціонал на смартфоні.

"Щодо лікарень - не всі нині, на жаль, переходять на електронну систему охорони здоров'я, але це пов'язано насамперед із технічними проблемами, наявністю техніки. Але сама система eHealth дає змогу навіть використовувати обмежений функціонал на смартфоні", - сказав Кучер.

"Захист й актуальні медичні дані - це наш пріоритет. Ми працюємо над розвитком системи eHealth. Ми це робимо, щоб забезпечити повністю прозоре і чітке фінансування системи охорони здоров'я України. Коли пацієнт приходить до медзакладу і дані щодо нього зберігаються, ми можемо прогнозувати і планувати бюджетні проекти. Система також дає змогу скоротити адміністративне навантаження на лікарів. Відхід від довідок, вони мають надаватися онлайн, бути доступними в електронному режимі. Коли ми розвиваємо систему eHealth, ми створюємо новий ринок ІТ-продуктів в Україні, адже з нами працюють багато медичних інформаційних систем", - додав заступник міністра.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ПМГ у рамках медреформи дозволить актуалізувати питання дотримання стандартів і якості медпослуг

Плануючи лікування за кордоном пацієнти мають враховувати актуальну ситуацію з епідемією COVID-19 - УАМТ

Доступ до вакцини від COVID-19 отримають усі члени ЄС або ЄАВТ, які побажали брати участь у цій ініціативі, - "АстраЗенека"

НСЗУ відстежує рівень завантаження визначених для лікування пацієнтів із COVID-19 лікарень першої хвилі

Пацієнти, які мають намір лікуватися за кордоном, повинні враховувати актуальну ситуацію з епідемією COVID-19

Із Харківського диспансеру радіаційного захисту, який почав приймати хворих із COVID-19, звільняється персонал

Зеленський закликає прискорити страхові виплати лікарям, що померли від коронавірусу

Онлайн-торгівля ліками має бути чітко регламентована на основі європейського законодавства - думка

Майже половина українців відзначає погіршення роботи системи охорони здоров'я з початку карантину

У багатьох країнах через пандемію COVID-19 основні медпослуги надавалися обмежено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА