15:42 08.07.2020

Кабмін виділив кошти на реконструкцію і оснащення приймальних відділень опорних медзакладів

1 хв читати
Кабмін виділив кошти на реконструкцію і оснащення приймальних відділень опорних медзакладів

Кабінет Міністрів України в середу з триденним доопрацюванням затвердив постанови, що передбачають реконструкцію і оснащення приймальних відділень опорних медзакладів госпітальних округів.

Відповідні постанови передбачають виділити з Фонду боротьби з COVID-19 5,3 млрд грн на закупівлю обладнання, 1,68 млрд на капремонт і реконструкцію 210 приймальних відділень.

"Це рішення дасть змогу виділити МОЗ кошти для закупівлі обладнання для приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров'я в госпітальних округах. Ідеться про районні лікарні. Це буде реальною медреформою, коли в усіх районних лікарнях будуть доступні томографи, ангіографи, ендоскопічне обладнання. Проект передбачає, що це обладнання централізовано закупить МОЗ. Одержувачем коштів пропонується визначити ДП "Медичні закупівлі України", - прокоментував міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Ідеться про капремонт і реконструкцію 210 приймальних відділень на всій території України. З метою обладнання приймальних відділень опорних медзакладів, зокрема визначених для лікування пацієнтів із коронавірусною хворобою, необхідно виділити кошти з Фонду боротьби з коронавірусом сумою 1,68 млрд грн", - додав міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА