15:48 15.07.2020

Кабмін виділив 7,4 млрд грн на підвищення зарплат медикам

1 хв читати

Кабінет Міністрів України виділив 7,4 млрд грн із Фонду боротьби з COVID-19 на підвищення зарплат медичним та іншим працівникам з 1 вересня.

Відповідну постанову уряд затвердив із доопрацюванням в одноденний термін на засіданні в середу.

"19 червня уряд ухвалив рішення про підвищення зарплат медпрацівникам. Ми виконали розрахунки на основі Центру медичної статистики, отримали відповідну суму - близько 7,4 млрд грн. Для того, щоб ми забезпечили підвищення зарплат починаючи з 1 вересня 2020 року, розробили проект акта, який дозволить надати Мінохорони здоров'я на безповоротній основі з Фонду боротьби з COVID-19 для забезпечення виплат, доплат медичним та іншим працівникам з метою підвищення рівня оплати цих та інших працівників", - прокоментував рішення Кабміну міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час засідання уряду.

"Рішення стосується підвищення зарплати лікарів на 70% від тарифної сітки, якщо говорити в абсолютних цифрах, приблизно на 3,5 тис. грн, середнього медперсоналу - на 50% від мінімальної зарплати (близько 2,5 тис. грн), молодшого персоналу - на 25% від мінімальної зарплати", - пояснив міністр під час прес-брифінгу за результатами засідання уряду.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА