Інтерфакс-Україна
13:20 18.07.2020

МОЗ ініціює кадрові зміни у Львівській ОДА в медичній сфері

1 хв читати
МОЗ ініціює кадрові зміни у Львівській ОДА в медичній сфері

Міністерство охорони здоров'я України ініціюватиме кадрові зміни в керівництві Львівської обласної державної адміністрації через незадовільну ситуацію в медичній сфері регіону.

Про це повідомляється на сторінці МОЗ в соцмережі Facebook за підсумками щоденного брифінгу міністра охорони здоров'я Максима Степанова в суботу.

"Таке рішення було ухвалено після звіту робочої групи міністерства, яка працювала у Львівській області на початку липня", - зазначив він.

"Я відвідував Львівську область. У нас була жорстка конструктивна розмова з усіх проблемних питань, які там виникли. Були поставлені відповідні завдання щодо виправлення ситуації... Зараз готується відповідне подання щодо ухвалення кадрових рішень у Львівській області. Можу сказати, що багато чого не лише не виправили, а просто не звернули увагу... Тому було зроблено подання щодо звільнення тих чи інших людей уже керівництвом Львівської облдержадміністрації", - сказав Степанов на брифінгу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міськвладі Львова та ОВА треба спільно вирішити проблему енергопостачання лікарень – очільник Держенергонагляду

Перші пацієнти звернуться для проходження програми скринінгу 40+ на початку лютого – Ляшко

ДП "МЗУ" в 2025р придбало близько 900 позицій медтоварів на 16,2 млрд грн

В Україні запустили сайт Нацкаталогу цін на ліки

"Добробут" та НаУКМА створили медичну школу

Клініка "Медіком" проводить оцінку стану приміщень після влучання російського дрона

Переселенці протягом 60 днів можуть отримувати послугу довготривалого меддогляду

Українці старше 40 років з 1 січня можуть замовити Скринінг здоров’я через "Дію" – Федоров

Кабмін негативно оцінив роботу відстороненого голови Держлікслужби Ісаєнка в 2025р.

Медики прифронтових регіонів зможуть отримати житло в містах у радіусі до 30 км від місця роботи - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА