16:24 21.07.2020

НСЗУ не зможе дофінансувати медзаклади, які не подадуть плану розвитку - Мовчан

1 хв читати
НСЗУ не зможе дофінансувати медзаклади, які не подадуть плану розвитку - Мовчан

Національна служба здоров'я України (НСЗУ) не зможе дофінансувати медичні заклади, які недоотримують кошти, працюючи в рамках програми медичних гарантій (ПМГ), якщо вони не подадуть затвердженого власником медзакладу або госпітальною радою плану.

"Для укладення договорів про перехідне фінансування медзаклади мають подати до НСЗУ плани розвитку своїх закладів за формою, затвердженою МОЗ. Якщо пропозиція буде подана без такого плану розвитку, НСЗУ не зможе ініціювати укладення договору", - повідомила на брифінгу в. о. голови НСЗУ Оксана Мовчан у вівторок.

Вона уточнила, що МОЗ розробляє наразі типову форму плану розвитку закладу.

Як повідомлялося, минулого тижня НСЗУ оголосила про укладення договорів про перехідне фінансове забезпечення медзакладів, які у рамках роботи за ПМГ отримали менше фінансування, ніж за субвенцією. НСЗУ приймає пропозиції від медзкладів на укладення таких договорів до 31 серпня 2020 року.

За інформацією заступника міністра охорони здоров'я Ірини Микичак, МОЗ підготувало проект типового плану розвитку закладу охорони здоров'я. Проект наказу про затвердження типового плану розвитку медзакладів нині перебуває на погодженні органів центральної виконавчої влади.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА